neděle 3. července 2022 Radomír

Vyhledávání

Nalezené články: "náborová"

Česká IT firma, která vozí práci za lidmi do regionů

Renomovaný evropský výrobce softwaru s přátelskou a rodinnou atmosférou? To je Unicorn. Firma se zaměřuje nejen na přidanou hodnotu pro své klienty, ale pečuje o své spolupracovníky a jejich vzdělávání a kariérní rozvoj.

Unicorn sází na své lidi v regionech

pondělí, 2. května 2022, 14:20Společnost

Unicorn sází na své lidi v regionech

Česká Třebová není jenom město železnice. Díky Unicornu, největší české softwarové společnosti, je i místem, kde se vyvíjí robustní IT řešení. Ta jsou využívána firmami i jednotlivci po celém světě.

Unicorn v regionech aneb Jak ajťáci z Pardubic propojují svět energetiky

Společnost Unicorn vyvinula špičkový software, který je zodpovědný za řízení komplexních systémů po celé Evropě. Nahlédněte pod pokličku jedné z nejúspěšnějších IT firem v Česku, která má pobočku i v Pardubicích.

Česká IT firma, která spoléhá na své lidi v regionech

Firma Unicorn tvoří software pro české i velké zahraniční klienty a hlavně pro lidi. Je známá tím, že se snaží dělat věci jinak, než je tradičně zvykem. Podporovat spolupracovníky v jejich růstu je pro Unicorn klíčové k tomu, aby mohl neustále růst.

Týdenní náborová akce hradecké nemocnice přilákala téměř 50 prvodárců krve

Fakultní nemocnice Hradec Králové uspořádala týdenní náborovou akci nových dárců krve. Kampaň se konala od pondělí 22. do pátku 26. prosince. Nakonec přilákala 49 nových prvodárců. Náborovou akci podpořil i místní dopravní podnik.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "náborová"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "náborová"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.