čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Sport

Prvoligový Kolín se stal partnerským klubem Hradce Králové. Může tak počítat s hráčskou výpomocí Mountfieldu

Extraligový Mountfield Hradec Králové a nováček první hokejové ligy Kolín se staly partnerskými kluby. Dohodu uzavřely minimálně na nadcházející sezonu. Kolínští Kozlové tak mohou počítat s hráčskou výpomocí z Hradce Králové.

V Náchodě se bourá starý skatepark, pro milovníky skateboardů a koloběžek vznikne nový areál

V Náchodě se bourají a odstraňují staré překážky v areálu za krytým plaveckým bazénem. Po měsících intenzivních příprav, vznikla studie nového veřejného betonového skateparku.

Do Hradce Králové přichází Vladimír Růžička mladší. V Mountfieldu bude hrát útok

Vladimír Růžička mladší míří do Hradce Králové, kde se potká se svým otcem – hradeckým hlavním trenérem. Na kontě má 644 ligových startů a celkem 323 bodů. Hradecký klub si ho vytipoval už v minulé sezóně. Do teď ale zůstával ve Spartě.

O dresy hradeckých hokejistů byla mela. Největší zájem byl o ten Matěje Chalupy

Včera večer skončila aukce dresů hokejistů Mountfieldu HK ze sezóny 2019/20. Ve hře byla třicítka kusů, o které byl velký zájem. O některé se dokonce bojovalo ještě půl hodiny po řádném konci aukce.

Dneškem končí aukce dresů hokejového Mountfieldu

S dnešní 20. hodinou končí aukce dresů hradeckých hokejistů. Klub se je rozhodl vydražit stejně tak, jako loni. Letos je v internetové aukci i bílá sada, ve které vyjížděli Lvi před vlastní publikum. Každý ze třiceti trikotů má certifikát pravosti.

Matěj Chalupa z Mountfieldu podepsal smlouvu v NHL. Hrát bude za Chicago Blackhawks

Matěj Chalupa začínal v HC Klatovy, odtud se přesunul do HC Škoda Plzeň, a nakonec skončil v Hradci Králové. Nyní však podepsal další smlouvu a čeká ho největší přesun v kariéře. Jde o dvouletý kontrakt v Chicago Blackhawks a stává se tak dalším...

Hradečtí Votroci přivítají na stadionu pod lízátky Třinec

Fotbaloví fanoušci budou moci po delší době na zápas v Hradci Králové. Votroky čeká dnes odpoledne první domácí utkání po pauze způsobené koronavirovou pandemií. Na stadion do Malšovic přijede Třinec. Platit ale budou přísná bezpečnostní...

Hradeckým Lvům pomůže v nové sezóně Jan Veselý z Motoru. Hrát bude i za Kolín

Hradecký Mountfield hlásí novou posilu. Po konci angažmá v Motoru České Budějovice, se upsal Lvům hokejový útočník Jan Veselý. Pod Bílou věží podepsal roční smlouvu. Primárně, ale bude působit v první lize v dresu nováčka z Kolína. S ním má...

Hradecký Mountfield odložil prodej permanentek. Čeká na jednání sněmovny ohledně snížení DPH

Permanentky na sezónu 2020/21 měl hokejový klub v Hradci Králové začít prodávat už v úterý 26. května. To se však prozatím odkládá. Klub chce počkat na jednání vlády ohledně snížení DPH na sportovní a kulturní akce. To může trvat i několik týdnů.

Kvůli spodní vodě byla přerušena stavba sportovní haly na Pouchově. Práce naberou skluz a prodraží se

Stavbu sportovní haly v hradecké čtvrti Pouchov provází další komplikace. Město muselo nechat práce po necelém měsíci od zahájení přerušit. Hladina spodní vody byla výš, než předpokládal hydrogeologický průzkum. Oproti provedeným sondám se...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.