Počasí dnes11 °C, zítra10 °C
Úterý 27. února 2024  |  Svátek má Alexandr
Bez reklam

Sport

O víkendu bude sluníčko, podmínky jsou ideální pro sjezd i běžky

Hlavní horská střediska v Královéhradeckém kraji nabízejí přes nynější oteplení stále velmi dobré podmínky k lyžování. Na sjezdovkách leží od 40 do 140 centimetrů sněhu a otevřeny jsou téměř všechny sjezdové tratě.

Kde na východě Čech bruslit? Moderní jsou venkovní kluziště, alternativu nabízejí stadiony

Počasí posledních několika dní lákalo k bruslení pod širým nebem. Na východě Čech je hned několik příležitostí. Alternativu nabízí i některá města se svým veřejným bruslením ve svých zimních halách. Kde si na východě Čech zabruslit?

Poradci Hradce pro prodej fotbalu budou Havel & Partners a Česká spořitelna

Poradcem města Hradec Králové pro prodej akcií městského prvoligového fotbalového klubu a pro výběr provozovatele nového stadionu bude sdružení právnické firmy Havel & Partners a České spořitelny. Rozhodli o tom dnes zastupitelé města. Pokud...

Lyžařská centra na východě Čech zažila nejvydařenější víkend sezony

Lyžařská střediska na východě Čech mají za sebou zřejmě dosud nejvydařenější víkend letošní sezony. Na sjezdovky v Krkonoších a Orlických horách přijely desítky tisíc lyžařů, které přilákalo slunečné počasí. Na svazích leží i přes metr sněhu,...

Díky hradecké výzvě Buď fit vyrazili lidé sportovat

Spousta lidí si na začátku nového roku dává předsevzetí, nemálo s nich se týká sportu. Hradec Králové se rozhodl dostat lidi na sportoviště, a tak nabídl v rámci výzvy Buď fit volné vstupy.

V Orlických horách v úterý začne extrémní závod psích spřežení Šediváčkův long

Musheři z Česka i zahraničí změří své síly od 23. do 27. ledna při závodu psích spřežení Šediváčkův long v Orlických horách. Závod nabídne pět etap, zahájení pro veřejnost je naplánované na úterý v 17:00 v Deštném v Orlických horách. Závodníky...

Sportovci dostanou v trutnovském Horním Starém Městě kompletně nové zázemí

Sportovní areál v Horním Starém Městě v Trutnově čeká velká proměna. Budou tady nové šatny, klubovna, umývárny, ošetřovna, zázemí pro rozhodčí i sklady. Hotovo by mělo být příští rok v červenci.

Provozovatelé skiareálů lákají na skvělé podmínky pro zimní sporty

V Královéhradeckém kraji se lyžuje na více než 65 kilometrech sjezdovek, a to nejen v Krkonoších a Orlických horách, ale i v některých podhorských areálech. Podmínky jsou stále velmi dobré, vyplynulo z dnešních informací středisek.

Hradec Králové přispěje na údržbu a rozvoj sportovišť na území města

Sportem ku zdraví, to je heslo, kterého se chce držet i vedení Hradce Králové. Pro provozovatele sportovišť teď nachystalo peníze, aby měli z čeho své areály udržovat.

Skiareály lákají na další sjezdovky a večerní lyžování

Lyžařská střediska v Královéhradeckém kraji po nástupu mrazivého počasí opět rozšiřují provoz. O víkendu se bude lyžovat na více než 60 kilometrech sjezdovek. Lyžuje se v Krkonoších, Orlických horách.

Sport  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.