Počasí dnes20 °C, zítra22 °C
Pátek 12. dubna 2024  |  Svátek má Julius
Bez reklam

Sport

Lyžařská sezóna pokračuje v Orlických horách i v Krkonoších

V Krkonoších a Orlických horách v Královéhradeckém kraji nabízí lyžování většina hlavních středisek. Přestože nabídka se vlivem jarního počasí snižuje, lyžuje se stále na více než 40 kilometrech sjezdovek.

Dopingovou kauzu hokejistů Hradce Králové začala řešit disciplinární komise

Disciplinární komise hokejové extraligy zahájila s Hradcem Králové řízení kvůli dopingu trojice hráčů. Od klubu si vyžádala písemné vyjádření. Kauza může zůstat nevyřešená až do konce sezony.

McCormack zůstává pod Bílou věží. Za Mountfield bude hrát do roku 2027

Hokejový obránce Graeme McCormack podepsal smlouvu s Hradcem Králové, kdy by měl hrát do roku 2027. Kanadský bek je na ledě pod Bílou věží teprve od února, kdy mu vypršel rest za pozitivní dopingový test.

Není sníh, organizátoři odpískali legendární Krkonošskou 70

Naděje umírá poslední a v případě legendárního závodu Krkonošská 70 definitivně zhasla. Organizátoři si museli přiznat barvu. Letošní zima plány na pořádání zhatila.

Herlíkovice i Buková hora ukončily lyžařskou sezónu, drží se Říčky, Pec i Špindlerův Mlýn

Další skiareály ukončily o víkendu lyžařskou sezónu. Situace na kopci už nebyla pro lyžaře důstojná a navíc ani počasí vlekařům nehraje do karet. Sezóna skončila v Herlíkovicích i na Bukové Hoře. Lyže ani prkna ale prozatím do sklepa uklízet...

ANKETA: Někteří vlekaři mají ambici lyžovat až do Velikonoc

Některé východočeské skiareály v týdnu ukončily sezónu, jiné uzavřely nebo zúžily některé sjezdovky. Milovníci zimního sportování si ale i takhle na začátku března přijdou na své. Někteří vlekaři chtějí lyžovat až do Velikonoc.

Dvůr Králové hledá pozemky pro vybudování sportovišť. Jedno by mohlo vzniknout u Seifertovy ulice

Radnice ve Dvoře Králové nad Labem se dlouhodobě potýká s nedostatkem vhodných pozemků, na kterých by se dalo postavit například sportoviště. Nyní to vypadá, že jedno tréninkové centrum mládeže by mohlo vzniknout v lokalitě u Seifertovy ulice.

Nemám problém mluvit o rodičích a o jejich nemocech. Z mého filmu jsem nadšená, říká Eva Adamczyková

Je to přesně deset let, co Eva Adamczyková vyhrála zlatou medaili ve snowboardcrossu na olympiádě v Soči. Rodačka z Vrchlabí s namalovaným knírkem se okamžitě stala miláčkem Česka, obrovskou pozornost veřejnosti a médií ale v tu chvíli nenesla...

Kotal kvůli zdraví položil funkci hlavního trenéra hradeckých fotbalistů

Zdraví je na prvním místě, proto jsem se rozhodl rezignovat. Takhle vysvětlil svou rezignaci ve videu na webu hradeckých fotbalistů trenér Václav Kotal.

Do prodeje šly vstupenky na fotbalové derby pod Lízátky

Fotbalový svátek se blíží. Na malšovický stadion se chystají Pardubice. Naše nejvyšší fotbalová liga přinese východočeské derby a vstupenky už jsou k sehnání.

Sport  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.