středa 8. července 2020 Nora

Sport

Spor o plat hokejového útočníka Červeného je u konce. S klubem podepsal smlouvu o narovnání

Spor mezi vedením hokejistů extraligového Hradce Králové a bývalým útočníkem tohoto klubu Rudolfem Červeným skončil smírem. Klub uzavřel s třicetiletým hráčem s reprezentačními zkušenostmi dohodu o narovnání.

Pardubice schválily prodej většinového podílu v hokejovém Dynamu

Zastupitelé Pardubic včera schválili prodej většinového podílu v hokejovém Dynamu podnikateli Petru Dědkovi. Smlouva bude uzavřena na 15 let. Město se zavázalo zlepšit finanční situaci klubu, pravidelně přispívat na jeho provoz a vytvořit mu...

Prvoligový Kolín se stal partnerským klubem Hradce Králové. Může tak počítat s hráčskou výpomocí Mountfieldu

Extraligový Mountfield Hradec Králové a nováček první hokejové ligy Kolín se staly partnerskými kluby. Dohodu uzavřely minimálně na nadcházející sezonu. Kolínští Kozlové tak mohou počítat s hráčskou výpomocí z Hradce Králové.

V Náchodě se bourá starý skatepark, pro milovníky skateboardů a koloběžek vznikne nový areál

V Náchodě se bourají a odstraňují staré překážky v areálu za krytým plaveckým bazénem. Po měsících intenzivních příprav, vznikla studie nového veřejného betonového skateparku.

Do Hradce Králové přichází Vladimír Růžička mladší. V Mountfieldu bude hrát útok

Vladimír Růžička mladší míří do Hradce Králové, kde se potká se svým otcem – hradeckým hlavním trenérem. Na kontě má 644 ligových startů a celkem 323 bodů. Hradecký klub si ho vytipoval už v minulé sezóně. Do teď ale zůstával ve Spartě.

O dresy hradeckých hokejistů byla mela. Největší zájem byl o ten Matěje Chalupy

Včera večer skončila aukce dresů hokejistů Mountfieldu HK ze sezóny 2019/20. Ve hře byla třicítka kusů, o které byl velký zájem. O některé se dokonce bojovalo ještě půl hodiny po řádném konci aukce.

Dneškem končí aukce dresů hokejového Mountfieldu

S dnešní 20. hodinou končí aukce dresů hradeckých hokejistů. Klub se je rozhodl vydražit stejně tak, jako loni. Letos je v internetové aukci i bílá sada, ve které vyjížděli Lvi před vlastní publikum. Každý ze třiceti trikotů má certifikát pravosti.

Matěj Chalupa z Mountfieldu podepsal smlouvu v NHL. Hrát bude za Chicago Blackhawks

Matěj Chalupa začínal v HC Klatovy, odtud se přesunul do HC Škoda Plzeň, a nakonec skončil v Hradci Králové. Nyní však podepsal další smlouvu a čeká ho největší přesun v kariéře. Jde o dvouletý kontrakt v Chicago Blackhawks a stává se tak dalším...

Hradečtí Votroci přivítají na stadionu pod lízátky Třinec

Fotbaloví fanoušci budou moci po delší době na zápas v Hradci Králové. Votroky čeká dnes odpoledne první domácí utkání po pauze způsobené koronavirovou pandemií. Na stadion do Malšovic přijede Třinec. Platit ale budou přísná bezpečnostní...

Hradeckým Lvům pomůže v nové sezóně Jan Veselý z Motoru. Hrát bude i za Kolín

Hradecký Mountfield hlásí novou posilu. Po konci angažmá v Motoru České Budějovice, se upsal Lvům hokejový útočník Jan Veselý. Pod Bílou věží podepsal roční smlouvu. Primárně, ale bude působit v první lize v dresu nováčka z Kolína. S ním má...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.