pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Doprava

Řidič Octávky srazil Audi. Chtěl ujet, ale narazil do sloupu. Měl 2,4 promile

Alkohol dělá z opatrných řidičů závodníky, upozorňují policisté. Ti momentálně vyšetřují například nehodu z Chlumce nad Cidlinou, kdy alkoholem omámený řidič na kruhovém objezdu srazil jiné vozidlo. Viník nehody se pokusil ujet, ale do cesty se...

Nechcete lokomotivu? Dráhy prodávají nepotřebné stroje, lokomotiva je za cenu auta střední třídy

České dráhy zahájily velký „výprodej“ nepotřebných strojů. Prodává celkem 26 lokomotiv, cena začíná na 443 tisících. Nejdražší je legendární Bardotka za více než pět milionů korun.

Nechcete lokomotivu? Dráhy prodávají nepotřebné stroje, lokomotiva je za cenu auta střední třídy

České dráhy zahájily velký „výprodej“ nepotřebných strojů. Prodává celkem 26 lokomotiv, cena začíná na 443 tisících. Nejdražší je legendární Bardotka za více než pět milionů korun.

Silnice mezi Zaloňovem a Jaroměří bude kvůli výstavbě dálnice D11 uzavřená

Od pondělka bude kvůli výstavbě mostu dálnice D11 uzavřený úsek silnice mezi Zaloňovem a Jaroměří. Objízdná trasa povede přes Choustníkovo Hradiště, Heřmanice a Hořenice.

Stát hledá společnost, která postaví severovýchodní obchvat Pardubic

Tento týden Ředitelství silnic a dálnic vypsalo výběrové řízení na zhotovitele severovýchodního obchvatu Pardubic. Podobně jako u fotbalového stadionu v Hradci Králové, je i tato stavba v režimu Design & Build. Vítězná firma tak nejenom silnici...

Led z náklaďáku ohrozil protijedoucího řidiče. Policie hledá svědky nehody u Hořic

Policisté se obrací na veřejnost s prosbou o pomoc. Hledají svědky nehody, ke které došlo v úterý 29. prosince u Hořic. Z nákladního auta se uvolnil kus ledu a dopadl na přední část protijedoucího auta. Náklaďák nezastavil, pokračoval dál v jízdě.

Při dopravní nehodě přerazil kamion sloup a strhl vedení. Část obyvatel Červené Hory na Náchodsku je bez elektřiny

Ke střetu dvou kamionů došlo okolo druhé hodiny odpolední v nepřehledné zatáčce v Červené Hoře na Náchodsku. Silnice je v tuto chvíli stále ještě neprůjezdná. Na místě jsou energetici.

U Častolovic došlo k tragické dopravní nehodě, zasahovaly všechny složky IZS

Dnes před půl sedmou ráno došlo mezi Častolovicemi a Solnicí k vážné dopravní nehodě. Po střetu dvou osobních aut jeden řidič skončil v nemocnici, druhý nehodu nepřežil. Silnice byla poté několik hodin uzavřená.

Hradec Králové bojuje s odstraňováním autovraků. Díky novele zákona je to jednodušší

Zrezivělé, bez okének a v řadě případů jen na cihlách. Na autovraky v Hradci Králové narazíme prakticky kdekoli: na Benešově třídě, u nemocnice, dokonce i v centru města. Pro radnici není odstranění vraku jednoduchou záležitostí. Částečně pomohla...

V úterý zasáhne západní polovinu ČR sněžení a silný vítr. Varování platí pro celý kraj

Pro celý Královéhradecký kraj platí od zítřejšího rána varování před silným větrem, sněhem a ledovkou. Řidiči tak budou muset počítat například s tvorbou sněhových jazyků. Podle aktuální předpovědi může na západní polovině České republiky...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.