Počasí dnes19 °C, zítra22 °C
Sobota 3. června 2023  |  Svátek má Tamara

Ostatní sporty

Golfisté od nejmenších po zkušené si v Hradci Králové zkusí patování

Na spadnutí je golfová série Benjamin Tour, malí i velcí golfisté se už příští týden sjedou do Hradce králové, aby si mohli vyzkoušet patování, tedy základy tohoto sportu, který se nejen u nás těší velké oblibě.

Běžky jsou stále ve hře, v Krkonoších jsou desítky kilometrů vysněžených stop

Jsme za polovinou března a pořád jsou v kurzu lyže, prkna, skialpy i běžky. V Krkonoších je stále možnost si vybrat z desítek kilometrů běžeckých stop.

Už dvacet let jezdí moto trial, loni se Martin Matějíček blýskl i ve finále Česko Slovensko má talent

Martin Matějíček studuje na Univerzitě Hradec Králové Informační a znalostní management. Asi málokdo by do něj řekl, že je vášnivým jezdcem moto trialu. Po několik ročníků zazářil jako mezinárodní mistr České republiky v třídě Junior a od roku...

Řidiči se musí o víkendu ve Špindlerově mlýně připravit na dopravní omezení

Světový pohár v lyžování žen, který se bude konat o víkendu ve Špindlerově Mlýně, budou provázet mimořádná dopravní opatření. Organizátoři radí jednodenním návštěvníkům, aby auto nechali doma a využili autobusovou dopravu.

Kdo chce, tak si zalyžuje, a to jak v Orlických horách, tak i v Krkonoších.

I přes oblevu se stále dá kvalitně lyžovat. Skiareály v Krkonoších a Orlických horách nabízejí desítky kilometrů upravených sjezdovek. Aktuální informace vlekaři pravidelně doplňují na své webové stránky.

Hradecká rodačka Katka Siniaková získala Zlatého kanára

Šestadvacetiletá rodačka z Hradce Králové Kateřina Siniaková ovládla třicátý ročník ankety Zlatý kanár. Ocenění časopisu tenis a tenisového svazu získala Katka poprvé v kariéře.

Další skiareály pouští lanovky a vleky, zalyžujeme si na Dolní Moravě i ve Špindlerově Mlýně

Sněžná děla jedou naplno, na horách lehce mrzne a další skiareály rozjedou zimní sezónu. Ode dneška se lyžuje na Dolní Moravě. Také na Andělu na Černé Hoře v celé délce. O víkendu pojede i Malá Úpa a Špindlerův Mlýn

Velká pardubická se poběží už tuhle neděli, je vyprodáno

132. ročník Velké Pardubické se koná na pardubickém dostihovém závodišti už tuto neděli. Pro mnohé vrchol dostihové sezóny. Na startu bude 15 koní, favoritem je obhájce vítězství Talent.

Hradcem prolétne půlmaraton, stovky běžců se chystají na start

V Hradci Králové brzy opět zazní "3,2,1...". Za rohem je hradecký půl/maraton. Poběží se už tuhle neděli, tedy 2. října. Start i cíl je na Malšovickém stadionu.

Gočárovy schody omezí v Hradci MHD i běžnou dopravu

V Hradcem Králové příští středu prolétnou cyklisté. Uskuteční se tady další ročník závodu "Gočárovy schody", vrchol seriálu NOVA CUP. Gočárovy schody jsou pro diváka atraktivním počinem. Exhibice ve sjezdu ze schodů přiláká každý rok i ty, kteří...

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.