Počasí dnes25 °C, zítra19 °C
Čtvrtek 21. září 2023  |  Svátek má Matouš
Bez reklam

Krimi

Mladík se v Náchodě pokusil znásilnit dvě ženy, policisté ho už obvinili

Teprve devatenáctiletý muž se měl v Náchodě v neděli po půlnoci pokusit znásilnit dvě ženy. Náchodští kriminalisté ho spolu s kolegy z obvodního oddělení hned druhý den na to zadrželi a v úterý byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu...

Majitel už ani nedoufal, ale jeho ukradené kolo za statisíce korun se našlo

Stavil se u kamaráda v kempu na Dolcích, opřel si o zábradlí kolo, jenže jeho nepozornosti si všiml zloděj a bicykl za statisíce korun mu odcizil. Neuvěřitelné se stalo skutkem, majiteli se ztracené kolo vrátilo.

Na ex vypil placatici rumu, sedl do auta a odjel. Policejní hlídce nadýchal tři promile

Policie vyšetřuje další případ jízdy pod vlivem alkoholu. Tentokrát jde o dvaapadesátiletého muže, který nadýchal tři promile alkoholu. Před jízdou měl na ex vypít placatici rumu. Hned poté se vydal z náměstí v Sobotce směrem na Čelákovice.

Rodinný business s padělanými známkami matce se synem nevyšel

Matka se synem se rozhodli pro nekalý business. Padělané poštovní známky používali na své zásilky. Škoda není až tak vysoká, ale dvojici hrozilo pětileté vězení. Vypadá to ale, že se z trestu vykoupila.

Pes vběhl přímo pod kola projíždějícího vozu. Problém se zákonem bude mít jeho majitel

Policie na Náchodsku vyšetřuje dopravní nehodu na Náchodsku. Šlo o srážku osobního vozu a psa, který řidičce vběhl přímo pod kola. Srážku nepřežil a způsobil škodu na vozidle. Co vysvětlovat bude mít jeho majitelka.

Na Hradecku zemřel při střetu s nákladním autem chodec. Policie hledá svědky

Ve Výravě na Královéhradecku zemřel po střetu s nákladním vozidlem chodec. Nehoda se stala v sobotu krátce před 02:00 na silnici třetí třídy, informovala dnes na webu policie. U zemřelého jedenačtyřicetiletého muže byla nařízena soudní pitva....

Podvodné reklamy lákají na investování. Využívají prezidenta Pavla i firmu ČEZ

Policie se zabývá šířením podvodných reklam, jejichž tvůrci ke svým podvodům využívají fotky prezidenta České republiky Petra Pavla nebo ředitele společnosti ČEZ Daniela Beneše. Policie zároveň varuje, aby lidé na podobné reklamy nereagovali.

Falešný voják, policista nebo odkaz vás připraví o statisíce

Policisté v Královéhradeckém kraji plní kolony s podvody. Na ohrané historky podvodníci nachytávají stále další a další oběti. Pro jistotu sepsali žebříček těch nejčastějších záminek.

Muž prodával křeslo za 500 korun. Podvodník mu z účtu vybral 600 tisíc

Kvůli falešnému odkazu přišel šestačtyřicetiletý muž z Hradecka o 600 tisíc korun. Přitom chtěl pouze on-line prodat kancelářské křeslo za 500 korun. Zájemce se mu ozval, šlo však o podvodníka. K penězům se dostal skrze falešný odkaz.

Měla jsem jen dvě piva, hájila se opilá řidička. Nadýchala tři promile

Sedmatřicetiletá žena z Rychnovska se nejspíš zapíše na seznam rekordmanů, kteří řídili pod vlivem alkoholu. Policie ji přistihla před barákem, kde vystupovala z vozu. Po provedení dechové zkoušky se ukázalo, že má trojku v dechu.

Krimi  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.