Počasí dnes0 °C, zítra-1 °C
Pátek 1. prosince 2023  |  Svátek má Iva
Bez reklam

Krimi

Podvodníci zneužívají ČEZ a lákají na výhodné investování do jeho akcií

Podvodníci zkouší své oběti nalákat na výhodné investování do akcií společnosti ČEZ. Bohužel už jim to několikrát vyšlo. Jeden z případů má v současné době na stole trutnovská kriminálka.

Hned po přistání na něj čekala policejní pouta. Před zatčením se pět let ukrýval v Anglii

Policie zatkla čtyřiačtyřicetiletého muže, který se pět let ukrýval v Anglii. Policisté si na něj počkali přímo na Letišti Václava Havla v Praze a v poutech skončil bezprostředně poté, co opustil letadlo.

Policie viní muže z Rychnovska z dotačního podvodu za 19 milionů

Královéhradečtí krajští kriminalisté v minulých dnech obvinili devětašedesátiletého muže z Rychnovska a jím řízenou firmu z dotačního podvodu téměř za 19 milionů korun. Peníze podle detektivů podvodně získal od ministerstva průmyslu a obchodu na...

Policie pátrá po mladíkovi, který vykrádal garáže na Broumovsku. S pomocí se obrací na veřejnost

Policie se zabývá jednadvacetiletým mladíkem polské příslušnosti, který na Broumovsku vykrádal garáže a dílny. Zatykač na něj byl vydán i v Polsku. Během prázdnin stihl způsobit škodu, která se vyšplhala na 300 tisíc korun. Nyní mu hrozí pět let...

Seniora po nehodě v Pilníkově vrtulník přepravil do nemocnice, svůj boj o život prohrál

Bohužel dopravní nehoda ze včerejšího odpoledne v Pilníkově nemá happyend. Senior, který se střetl s dodávkou, svůj boj o život po transportu vrtulníkem do nemocnice prohrál.

Studentka z Hradce Králové zfalšovala dokumenty o svém vzdělání. Hrozí ji tři roky vězení

Policie v Hradci Králové se zabývá chováním pětadvacetileté studentky z Hradce Králové. Aby mohla pokračovat ve svém stávajícím zaměstnání, zfalšovala dokumenty o svém vzdělání. Za padělání ji hrozí tři roky vězení.

Dálniční policisté z D11 si došlápli na řidiče. Pokutovalo se za rychlost, váhu i nedodržování přestávek

V síti dopravních policistů na D11 skončilo hned celou řadu řidičů. Během dopravní akce odhalili několik „závodníků“, řidiče s přetíženým autem i hříšníka, který se snažil obejít systém povinných přestávek. Jeden ze zastavených řidičů byl...

Podvodníci zneužívají aplikace George a klienty České spotřitelny

V pozoru by měli být klienti České spořitelny. V současné době dochází ke slučování mobilních aplikací George a George klíč, toho využívají podvodníci. 54 letá žena z Rychnovska teď přišla o půl milionu.

Muž z Náchodska se postřelil legálně drženou zbraní. V dechu měl jednu promile

Policie vyšetřuje sedmašedesátiletého muže, který se na Náchodsku postřelil svou legálně drženou zbraní. Během vyšetřování nehody mu nepomůže fakt, že byl pod vlivem alkoholu. Podle tiskové zprávy policistů měl v dechu kolem jedné promile.

Na Náchodsku dnes zemřel po střetu s popelářským vozem 44letý muž

V Červeném Kostelci na Náchodsku dnes zemřel po střetu s popelářským vozem čtyřiačtyřicetiletý muž. Orientační dechová zkouška na alkohol byla u řidiče negativní. Nehoda se stala před 11:00.

Krimi  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.