pátek 13. prosince 2019 Lucie

Hradecko

Prostor u popelnic slouží některým lidem jako skládka. Technické služby tak mají zbytečnou práci navíc

Televize, různé velké elektrospotřebiče a mnoho dalšího. Denně zaplní prostory kolem popelnic desítky věcí, které tam nemají co dělat. Jenže lenost a laxnost lidí zaměstnává popeláře a Technické služby.

VIDEO: Jak vypadal Hradec Králové v roce 1994?

čtvrtek, 12. prosince 2019, 15:25Hradecko

VIDEO: Jak vypadal Hradec Králové v roce 1994?

Jak vypadalo centrum Hradce Králové před 25 lety? V mnoha ohledech se město za čtvrtstoletí výrazně změnilo, Pojďme se společně podívat na okamžiky, kdy Salón republiky začal rozkvétat.

Nemocnice v Hradci má nový přístroj pro pacienty s rakovinou. Urychlí léčení a pomůže více lidem, než předtím

Fakultní nemocnice Hradec Králové začátkem prosince dokončila modernizaci dvou zastaralých lineárních urychlovačů, již od letošního jara funguje v přístavbě Pavilonu profesora Bašteckého třetí lineární urychlovač. Pořízení trojice urychlovačů...

Hradec Králové zdraží od ledna odvoz odpadu o pětinu. Cena vzroste na 600 Kč

Poplatek za vyvážení popelnic a svoz odpadu v Hradci Králové od 1. ledna 2020 zdraží o 100 korun na 600 korun za osobu a rok. Rozhodli o tom dnes zastupitelé města. Do diskuse se nikdo z nich nepřihlásil. U dětí do 14 let a seniorů nad 70 let...

Černé parkoviště na břehu Labe u Fakultní nemocnice nezanikne, to nové totiž kapacitně nebude stačit

Ačkoliv se Fakultní nemocnice v Hradci Králové dočká kýženého nového parkoviště, tak to provizorní, které do teď využívají desítky řidičů, se navzdory tomu nezruší.

Na okraji Hradce někdo odložil tři velké barely s neznámou tekutinou

Hlídka strážníků hradecké městské policie nalezla v okrajové části města, v křovinatém porostu, tři neoznačené nádoby s neurčitelným obsahem. Na místo nálezu záhy vyjeli i hasiči.

FOTO: Na Gočárově třídě se srazila dvě auta, jeden člověk skončil v péči záchranářů

Profesionální jednotka z hradecké centrály zasahovala u dopravní nehody dvou osobních vozidel, která se stala v pondělí na Gočárově třídě. Jedna osoba skončila v péči záchranářů.

VIDEO: Cestující MHD v Hradci se můžou těšit na zbrusu nový a moderní autobus

Cestující MHD v Hradci Králové se opět můžou těšit na zcela nový autobus který na hradecké ulice vyjede už v průběhu příštího týdne. Zatím jen do konce na roku na zkoušku.

Ve srovnání s jinými městy jsou vánoční trhy v Hradci jen chudým příbuzným

Tradiční vánoční trhy, které se každoročně v Hradci Králové konají na Masarykové náměstí, jsou jen takovou neúspěšnou napodobeninou v porovnání jinými městy. Mohly by být velkolepé, jenže tomu něco brání.

Hradec chystá opravu Kubištových sadů za deset milionů. Park se dočká obnovy po sto letech

Město Hradec Králové chystá rekonstrukci Kubištových sadů poblíž historického centra v oblasti mezi krajským soudem, sportovní halou Slavia a objektem Rudolfina. Náklady by mohly být kolem deseti milionů korun, vlastní práce by mohly začít v roce...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.