Počasí dnes9 °C, zítra10 °C
Středa 24. dubna 2024  |  Svátek má Jiří
Bez reklam

Náchodsko

Tenisté budou mít v Náchodě-Bělovsi zbrusu novou halu

Srdce fanoušků tenisových dvorců v Náchodě-Bělovci zaplesá. Stavět se tady bude nová tenisová hala. Staveniště už bylo předáno stavební firmě.

Náchod dokončil stavbu spolkového domu. Vznikl nový kulturně společenský prostor

Radnice v Náchodě dokončila stavbu nového spolkového domu v Hurdálkově ulici v centru města. Díky tomu město získalo nový kulturně společenský prostor. S jeho přípravou se začalo před třemi lety. A to demolici staré hasičské zbrojnice.

Na Náchodsku najel vlak do stromu, na Jičínsku spadl na silnici myslivecký posed

Silný vítr v noci na dnešek v Královéhradeckém kraji lámal stromy. Hasiči zasahovali u 17 událostí. U Studnice na Náchodsku najel vlak bez cestujících do spadlého stromu. Všechny události se obešly bez zranění. Hasiči to uvedli na síti X....

Benzín na krajských pumpách zdražil za týden téměř o korunu

Motorová paliva v Královéhradeckém kraji za minulý týden zdražila asi o 70 haléřů na litru. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic v kraji prodává v průměru za 39,46 Kč, před týdnem byl o 71 haléřů levnější. O 69...

Parta kamarádů se pokusila ukrást dvě auta. O kousek dál je nabourala

Policie vyšetřuje dvojici kamarádů z Náchodska. Jednoho z nich přitom moc dobře zná. V červnu loňského roku sedl za volant pod vlivem a projel skleněnou výlohou. Nyní si přizval kamaráda, se kterým vykrádal obchody a auta. Dvě se pokusili dokonce...

Historická budova železničního nádraží v Jaroměři projde rekonstrukcí za 144 milionů

Po dlouhých letech příprav se přiblížila rekonstrukce památkově chráněné nádražní budovy v Jaroměři. Správě železnic se podařilo vybrat společnost, která si celý projekt vezme na starosti. Řekla si za to 143,9 milionu korun.

Pro milovníky trailů vznikne v Náchodě nová trasa, start bude u Jiráskovy chaty

Cyklistika je v naší zemi oblíbeným sportem. Vznikají nové cyklostezky, ale i traily. Jeden takový vybudují i v Náchodě. Nástup bude u Jiráskovy chaty na Dobrošově.

Dítě přepravené do nemocnice po nehodě na Náchodsku je mimo ohrožení života

Dítě přepravené letecky do nemocnice po úterním střetu auta se skupinou lidí u supermarketu v Polici nad Metují je mimo ohrožení života. Vyplynulo to z dnešního sdělení představitelů Fakultní nemocnice Hradec Králové (FN HK), kde je dítě...

Na Náchodsku auto před supermarketem srazilo několik lidí včetně dětí

V Polici nad Metují na Náchodsku před supermarketem dnes odpoledne osobní auto srazilo několik lidí. Sedm zraněných včetně dvou dětí bylo přepraveno do lékařských zařízení. Jedno dítě dopravil do nemocnice vrtulník.

Rozlučka se svobodou se zvrhla. Kvůli střelbě z děla musela přijet policie

Policie v Jaroměři musela do jedné z restaurací kvůli rušení nočního klidu. Lidé v okolí si stěžovali na hlasitou hudbu, nepořádek a také dělobuchy. Nakonec se ukázalo, že jde o rozlučku se svobodou, která se zvrhla ve střelbu z plynového děla.

Náchodsko  |  Z kraje  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.