pátek 21. ledna 2022 Běla

Vyhledávání

Nalezené články: "motorky"

Na silnicích hradeckého kraje loni zemřelo 38 lidí po 25 předloni, nehod přibylo

Počet mrtvých při dopravních nehodách v Královéhradeckém kraji loni vzrostl o 52 procent na 38 z předloňských 25. Počet těžce zraněných při nehodách loni klesl na 86 z předloňských 109. Lehce zraněných ubylo na 1111 z 1142. Celkový počet nehod...

Řidiči by neměli zapomenout na dálniční známku. Nově jsou zpoplatněné všechny úseky dálnic v kraji

Se začátkem nového roku skončila platnost dálničních známek řadě řidičů. Bez ní od 1. ledna nově nesmí na žádnou z dálnic na východě Čech. Ačkoliv bylo možné v roce 2021 využívat dálnice D11 a D35 zdarma, letos to podle serveru edalnice.cz nepůjde....

Opilý motorkář vezl dvě nezletilé děti bez helmy. Zavinil přitom nehodu

Po dvou pivech naložil dvě malé děti a bez helem se vyjelo na projížďku. Řeč je o dvaačtyřicetiletém řidiči motorky, který při své cestě v Robousích na Jičínsku zavinil dopravní nehodu. Místo poskytnutí první pomoci z místa ujel.

V Krkonošském národním parku nainstalovali zábrany proti motorkám a skútrům

Motorky, čtyřkolky a skútry pravidelně ničí přírodu v chráněných oblastech Královéhradeckého kraje. Dobrovolníci proto zajistili alespoň některá místa proti nelegálnímu vjezdu motorových vozidel. Cílem je především ochránit tetřívčí tokaniště.

V Červeném Kostelci se srazil motorkář s osobním autem, řidič motorky na místě zemřel

K tragické dopravní nehodě došlo včera po osmé večer v Červeném Kostelci. Na křižovatce se tu srazil motorkář s osobním autem. Sedmatřicetiletý motorkář zraněním na místě podlehl, devětačtyřicetiletou řidičku si do péče převzali lékaři.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "motorky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "motorky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.