Počasí dnes8 °C, zítra12 °C
Středa 29. března 2023  |  Svátek má Taťána

Vyhledávání

Nalezené články: "Rumcajs"

Pohádky v Jičíně si nenechaly ujít tisíce lidí, festival v neděli skončil

Pohádkové orgie skončily, a to nedělními běžeckými závody pro děti Pelášení v lipách. 31. ročník festivalu Jičín - město pohádky je pasé. Od středy do neděle festival nabídl desítky představení a různých akcí, na které přišly tisíce lidí.

Kam s dětmi vyrazit? Tipy na výlety zdarma

I poslední prázdninové pondělí vám přinášíme tipy na výlety pro rodiny s dětmi. Tentokrát jsme vybrali místa, kde po vás nebudou chtít žádné peníze. I bez vstupného totiž můžete objevit spoustu zajímavých lokalit.

Do Deštného přijede Rampušák, do Harrachova Krakonoš. Před námi je víkend plný zábavy

Do Deštného přijede Rampušák, do Harrachova Krakonoš. Víkend bude ve znamení zábavy na sněhu, ale taky se konají farmářské trhy, koncerty a v neděli vás zveme na důležitý hokejový zápas do Hradce Králové.

Jičín po opravě otevřel galerii pohyblivých obrazů Rumcajsův svět

Město Jičín po měsíc trvající opravě dnes otevřelo galerii pohyblivých obrazů Rumcajsův svět Radka Pilaře. Po letech používání byly pohyblivé obrazy v havarijním stavu a radnice musela galerii loni v prosinci pro veřejnost uzavřít. Oprava, s níž...

Rumcajsův svět v Jičíně je v havarijním stavu. Čeká jej oprava za čtvrt milionu

Galerie pohyblivých obrazů Rumcajsův svět Radka Pilaře v Jičíně je v havarijním stavu a radnice ji musela v prosinci uzavřít. Město chystá její opravu za čtvrt milionu korun. Návštěvníkům by se měla originální galerie, která sídlí v přízemí...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Rumcajs"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Rumcajs"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.