úterý 20. října 2020 Vendelín

Provoz hradecké MHD na Štědrý den a Silvestra skončí v 19:00

Pravidelný provoz městské hromadné dopravy ve stotisícovém Hradci Králové na Štědrý den a na Silvestra skončí v 19:00. Pak pojedou autobusy podle zvláštního jízdního řádu na šesti vybraných linkách, po půlnoci budou jezdit jen čtyři noční linky. Na Nový rok odpoledne dopravní podnik kvůli ohňostroji na Velkém náměstí posílí dvě linky směřující do středu města. Ohňostroj začíná v 18:00.

Na Nový rok se první autobusy a trolejbusy na šesti vybraných linkách rozjedou v 06:00. Na ostatních linkách začne normální jízdní řád určený pro neděle a svátky platit od 08:00.

Kvůli akci První den spolu a ohňostroji na Velkém náměstí dopravní podnik posílí 1. ledna od 17:00 linky číslo 7 a 18, které budou jezdit v intervalu deset až 15 minut. Posilové spoje podnik nasadí i po skončení ohňostroje, jezdit budou do zhruba 19:00.

PSALI JSME: Na přelomu roku bude upraven provoz MHD, některé linky pojedou podle zvláštního jízdního řádu 

Ceny jízdného v hradecké MHD se 1. ledna nemění. Jednotlivá papírová základní jízdenka bude dál za 20 korun a jednotlivá jízda placená čipovou městskou kartou bude nadále za 14 korun.

Autoři

Štítky MHD, Vánoce, Hradec Králové

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.