středa 30. listopadu 2022 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "Vánoce"

Vánoce jsou za rohem. Jakými dárky potěšit své blízké?

Doby, kdy se lidé předháněli v množství dárků pod vánočním stromkem, už jsou pomalu, ale jistě pryč. Ve světě, kdy si každý může pořídit téměř cokoliv, je dobré zamyslet se nad tím, co by naše milé opravdu potěšilo, ale zároveň nezatížilo planetu....

ANKETA: Jaké náměstí v Hradci Králové má hezčí vánoční strom?

Během první adventní neděle se v Hradci Králové oficiálně rozsvítil vánoční strom v historickém centru na Velkém náměstí. Druhý stojí na Masarykově náměstí. Dlouhou dobu měla krajská metropole stromy tři. Další byl na náměstí 28. října. Od toho se...

Jičín uspořádá vánoční trhy. Konat se budou každou adventní neděli

Původně to vypadalo, že se vánoční trhy v Jičíně konat nebudou. Podle vedení města nemá o podobné události v Jičíně veřejnost zájem. Nakonec se ale uskuteční. Pracovníci technických služeb dostali zelenou. Konat se budou každou adventní neděli.

V tomto týdnu odstartuje prodej vánočních stromků, lesníci jsou připraveni

Co nevidět začne prodej vánočních stromků. Velký zájem je o borovice, jedle a smrky přímo z hradeckých lesů. Tady začne prodej prvního prosince, tedy už příští týden.

Vánoční trhy se letos v Hradci přesouvají na Velké náměstí, bude tady 120 stánků

Na Velkém náměstí v Hradci Králové se budou letos poprvé konat vánoční trhy, a to od 9. do 23. prosince. Každý den je doplní bohatý doprovodný program plný koncertů, vánočních představení a pohádek.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vánoce"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Vánoce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.