pondělí 13. července 2020 Markéta

Vyhledávání

Nalezené články: "MHD"

Po třech měsících oprav se zítra otevře Lhotecká ulice v Malšově Lhotě

Na Lhotecké ulici v Malšově Lhotě probíhala více jak tři měsíce rekonstrukce. Od zítřka se ulice pro řidiče opět otevře a budou jí moci projíždět. To samé platí i pro linky MHD.

Taxikáři ode dneška nemusí mít taxametr nebo svítilnu

Taxikáři ode dneška už při elektronických objednávkách nemusí používat taxametry či střešní svítilny, povinné už nebudou ani zkoušky z místopisu. Nutná naopak bude nová evidenční nálepka na vozidle. Provozovatelům navíc vznikne odpovědnost za...

Dveře v hradeckém MHD už se od dnešního dne samy neotevírají, obnovují se noční linky

Dneškem končí v hradeckém MHD platnost mimořádných opatření v souvislosti s covidem-19. Kromě toho, že už není povinné nošení roušek se obnovuje samoobslužný systém ovládání dveří. Na Terminálu MHD už jsou k dispozici všechny služby.

Ode dneška už budeme moci odložit roušky

K dnešnímu dochází k dalšímu rozvolnění opatření, které měly zabránit šíření koronaviru. Po více než čtvrt roce tak budeme moci odložit roušky. Restaurace a bary a další stravovací zařízení už budou moci být otevřené i po 23. hodině.

Firma Epic: Elektrické koloběžky City Boss jsme vyladili na základě bohatých zkušeností. Nyní jde do prodeje nová řada

Konec hledání volných parkovacích míst, placení MHD nebo prochozených podrážek bot… Elektrické koloběžky jsou stále populárnější. Jednou ze značek, se kterou je třeba počítat, je City Boss, za kterou stojí česká firma Epic. Povídali jsme si s jejím...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "MHD"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "MHD"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.