Počasí dnes12 °C, zítra11 °C
Pátek 31. března 2023  |  Svátek má Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "jízdní řád"

V MHD v Hradci Králové půjde v novém odbavovacím systému platit bezhotovostně

V městské hromadné dopravě v Hradci Králové půjde platit jízdné bezhotovostně bankovní kartou či mobilem. Umožní to nový odbavovací systém, který Dopravní podnik města Hradce Králové hodlá v květnu spustit. Systém za 25 milionů korun nahradí již...

Vlakem se z Náchoda do Chocně lidé nesvezou, začíná výluka

Dneska ráno začala železniční výluka na trase Choceň - Náchod. Je potřeba si pořádně prostudovat výlukový jízdní řád. Brzy ráno a pozdě odpoledne už vlaky běžně jezdí, přes den jsou nahrazeny autobusy.

V Trutnově pendluje nově městská vlaková linka

Úspěšnou premiéru už má nová městská vlaková linka v Trutnově za sebou. Spoj 16 denně pendluje mezi částí Libeč na severním okraji města a trutnovským hlavním nádražím v centru města. Lidé si novinku chválí, jako první se projeli hlavně důchodci.

Od zítřka spustí Trutnov městskou vlakovou linku. Kupony MHD budou platit i ve vlacích

V třicetitisícovém Trutnově začne jezdit od zítřejšího dne městská vlaková linka. Novými šestnácti spoji denně propojí část Libeč na severním okraji města s trutnovským hlavním nádražím v centru města. Současně od středy budou moci držitelé...

Mezi Častolovicemi a Týništěm nad Orlicí nejezdí přes den vlaky

Vlakové cestující v Týništi nad Orlicí dneska zaskočila výluka. Až do příští neděle vlaky na trase Týniště - Častolovice nahradí přes den autobusy, pojedou podle výlukového jízdního řádu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jízdní řád"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "jízdní řád"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.