pondělí 26. července 2021 Anna

Policie pátrá po řidiči, který odjel od sraženého cyklisty na Broumovsku

Policie hledá svědky nehody na Broumovsku, ke které došlo ve čtvrtek o půl třetí odpoledne mezi Meziměstím a Jetřichovem. Řidič modré Škodovky tu během předjíždění v zatáčce srazil cyklistu. Z místa nehody pak ujel.

„Řidič v modré Škodě Octavia Combi, ve směru na Jetřichov, začít předjíždět v levotočivé zatáčce cyklistu. Ve stejnou chvíli však přijíždělo od Jetřichova jiné vozidlo a řidič Škodovky, aby zabránil čelnímu střetu, začal prudce brzdit, při tom však narazil i do cyklisty, který skončil v příkopě,“ popsala nehodu policejní mluvčí Lucie Konečná. Následně však řidič Octavia z místa nehody ujel. Cyklista skončil v péči lékařů.

Řidič následně nesplnil povinnosti, které mu v takové situaci ukládá zákon, a z místa nehody odjel. Cyklista byl předán do péče lékařů.

„Žádáme širokou veřejnost o pomoc. Pokud jste v danou dobu jeli kolem a máte ve svém automobilu nainstalovanou palubní kameru, nebo máte jakékoli informace, které by pomohly, obraťte se na bezplatnou linku 158 nebo na jakoukoli služebnu policie,“ žádá mluvčí.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky cyklisté, policie, bezpečnost, kolo, nehoda, Meziměstí, Jetřichov, Broumovsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.