pátek 17. září 2021 Naděžda

Vyhledávání

Nalezené články: "Jetřichov"

Policie pátrá po řidiči, který odjel od sraženého cyklisty na Broumovsku

Policie hledá svědky nehody na Broumovsku, ke které došlo ve čtvrtek o půl třetí odpoledne mezi Meziměstím a Jetřichovem. Řidič modré Škodovky tu během předjíždění v zatáčce srazil cyklistu. Z místa nehody pak ujel.

V Teplicích vyhořela zemědělská budova, škoda je v milionech korun

Nebezpečný požár haly s hořlavými látkami likvidovali hasiči v Teplicích nad Metují. Při požáru naštěstí nebyl nikdo zraněn. Škodu, kterou plameny napáchaly na budově i uskladněných strojích, hasiči odhadují zhruba na šest milionů korun.

Šílenou jízdu auta na Náchodsku ukončil až zastavovací pás. V autě byli zdrogovaní muži a dívka v celostátním pátrání

Nebezpečný řidič před policisty ujížděl i rychlostí 150 kilometrů za hodinu, přejížděl do protisměru a ohrožoval ostatní auta. Honičku na Náchodsku ukončil až zastavovací pás v Teplicích nad Metují. Řidič utekl, ale v autě zanechal čtyři spolujezdce...

Sedm jednotek hasičů bojovalo s požárem kůlny na Náchodsku

Hned po příjezdu do Martínkovic museli hasiči zabránit ohni šířit se. Hrozilo totiž, že se požár rozšíří i na stodolu se zaparkovaným traktorem. Na místě však shořelo několik vraků a náhradních autodílů.

Požár restaurace na Broumovsku způsobil škodu za 350 tisíc korun

Devět jednotek hasičů v úterý večer vyjíždělo k požáru restaurace v Křivicích na Broumovsku. Hořelo v podkroví a zasažená byla i střecha. Tu tak hasiči museli částečně rozebrat. Kompletně uhašeno bylo krátce po půlnoci.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Jetřichov"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Jetřichov"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.