středa 29. ledna 2020 Zdislava

Vyhledávání

Nalezené články: "policie"

Hradec Králové trápí drogy v nejvějším hudebním klubu. Do něj mohou děti od patnácti let

Policie se v Hradci Králové s drogami setkává prakticky každý den. Nejvíce je v krajské metropoli marihuany, pervitinu a extáze. Nejrizikovějším místem je mimo jiné i největší hudební klub ve městě. Do něj mají děti přístup už od patnácti let.

Hradecký kraj je tranzitem pro řidiče převážející kradená auta

Přes Královéhradecký kraj vede jedna z tras, po níž řidiči převážejí ukradená luxusní auta z Německa a Rakouska do Polska. Loni policisté v hradeckém kraji zadrželi pět takových vozidel, včetně čtyř řidičů, Poláků. V jednom případě se řidiči...

Neukáznění řidiči mezi Polskem a Kvasinami ohrožují některé obce

Neukáznění řidiči ohrožují obyvatele některých obcí v Orlických horách, kterými vedou zkratky z Polska do průmyslové zóny Solnice-Kvasiny. Problém trvá několik let.. Souvisí to s rozvojem průmyslové zóny, kde je závod Škoda Auto a dodavatelské firmy.

Policie na Náchodsku pátrá po uprchlém vězni

Osmadvacetiletý vězeň utekl z nestřeženého pracoviště v obci Rychnovek už v červnu loňského roku. Svůj trest si odpykával ve věznici Odolov, odkud pravidelně dojížděl do práce. Doteď se ho policistům nepodařilo najít.

Policie hledá svědky tragické dopravní nehody v Kostelci nad Orlicí

K dopravní nehodě došlo už v pátek 10. ledna odpoledne. Na křižovatce ulic Jirchářská, Pod Branou a Husova srazila teprve dvacetiletá řidička černého Volkswagena Golf devětasedmdesátiletou ženu. Ta po několika dnech na následky zranění podlehla.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "policie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "policie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.