čtvrtek 3. prosince 2020 Svatoslav

Vyhledávání

Nalezené články: "cyklisté"

Policie hledá svědky nehody v Jaroměři

neděle, 29. listopadu 2020, 12:30KrimiNáchodsko

Policie hledá svědky nehody v Jaroměři

Pátek 13. nebyl příliš šťastným dnem pro sedmasedmdesátiletou cyklistku a řidičku osobního auta značky Ford, které se srazily v Jaroměři Na Cihelnách. Seniorka se při pádu z kola zranila. Policie teď hledá svědky nehody.

Ve Zdobnici je areál pro terénní cyklistiku. Vyšel na téměř pět milionů korun

Zdobnice na Rychnovsku se pyšní novým areálem pro terénní cyklistiku za 4,8 milionu korun. Na zimu bude Singletrack Zdobnice z bezpečnostních důvodů uzavřen. Cyklisté ho budou moci vyzkoušet na jaře. Jeho využití bude bezplatné.

Motorkář na sobě musí neustále pracovat

Chladné podzimní počasí přinutilo většinu motorkářů zazimovat své dvoukolové stroje. Podle statistik do konce října skončila letošní sezona pro 60 jezdců tragicky. Policisté dosud šetřili přes 1 900 nehod s jejich účastí.

Policie řeší nehody cyklistů a hledá svědky

Policisté řeší dvě nehody cyklistů v regionu. K první došlo tento týden v Hradci Králové, ke druhé koncem srpna u Dvora Králové nad Labem. Příčiny jsou nejasné, proto se policie obrací k veřejnosti s prosbou o pomoc.

Hradečtí policisté se v těchto dnech zaměřují na osvětlení cyklistů

Vepředu světlomet s bílým světlem, vzadu červené světlo, ideálně „blikačka“ – tak by mělo vypadat správné osvětlení cyklisty. Policisté v Hradci Králové se v těchto dnech zaměřili právě na to, zda jsou jízdní kola v silničním provozu dostatečně...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "cyklisté"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "cyklisté"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.