čtvrtek 6. října 2022 Hanuš

Komise doporučila vítěze tendru na stavbu fotbalového stadionu. Smlouvu s ním radnice podepsat nemůže

Hodnotící komise doporučila zastupitelstvu města Hradec Králové ukončit zadávací řízení na stavbu nového fotbalového stadionu. Zároveň předložila nejvýhodnější nabídky. Samotné výsledky výběrového řízení musí schválit rada a následně i zastupitelstvo města. S nadsázkou lze říct, že radnice nemá kam spěchat. S případným vítězem ještě nemůže podepsat smlouvu.

Tendr na stavbu stadionu ještě stále řeší Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Dokud nerozhodne, nemůže radnice s vítězem výběrového řízení podepsat smlouvu.  

„Vše nyní tedy skutečně směřuje k tomu, že v Hradci Králové budeme mít reprezentativní multifunkční fotbalový stadion odpovídající nejen všem požadavkům, ale jeho návštěva bude příjemným zážitkem pro širokou veřejnost,“ říká primátor města Alexandr Hrabálek (ODS). 

Nyní jednotlivé společnosti předloží městu svoje vizualizace nového multifunkčního stadionu. Ty město následně zveřejní na svém webu a sociálních sítích. „Veřejnost tak bude mít možnost vidět, mezi jakými návrhy hodnoticí komise vybírala,“ doplnil náměstek primátora Jiří Bláha (ODS). 

Hodnocení článku je 46 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto FCHK

Štítky stadion, fotbal, Hradec Králové, Malšovice, tendr, soutěž, společnost, sport

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jaroslava Svobodová

Ať se vrátí na škvárák,stejně už nikdo na fotbal nemůže.

sobota, 6. března 2021, 12:19

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.