čtvrtek 11. srpna 2022 Zuzana

Dvorská zoologická zahrada zpřístupní safari i během večera. Půjde o komentované prohlídky

Se začátkem letních prázdnin otevírá Safari Park ve Dvoře Králové noční safari. Od pátku budou každý den v 20:00 a 21:00 vyjíždět komentované prohlídky. Večerní safari si návštěvníci budou moct užívat pravidelně až do konce prázdnin.

„Zvířata jsou tou dobou nejvíce aktivní – většina má totiž soumračnou či noční aktivitu. Jízdy večerním safari navíc nabízejí docela jedinečnou možnost užít si tuto oblíbenou část zahrady v naprostém klidu a vidět zvířata jinak-ve tmě se světlem svítilny,“ popisuje v tiskové zprávě netradiční zážitek mluvčí Safari Parku Zuzana Boučková.  

V tuto denní dobu se mohou návštěvníci těšit například na stádo vodušek červených, stádo buvolů, zebry, pakoně nebo žirafy. Když budou mít návštěvníci štěstí, zaslechnou řev lvů, který se nese několik kilometrů daleko.  

Ve večerních hodinách mají do safari povolen vjezd pouze safaribusy řízené zaměstnanci zoologické zahrady. Vozy návštěvníků se na večerní safari nedostanou. „V každém safaribusu jede s návštěvníky také odborník safari parku, který lidem vypráví zajímavosti ze života zvířat i ze zákulisí fungování safari parku,“ dodává mluvčí.  

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Safari Park, zoo, safari, večerní, prohlídky, komentář, průvodce. léto, sezona, prázdniny, zvířata, Dvůr Králové

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.