čtvrtek 30. června 2022 Šárka

Vyhledávání

Nalezené články: "Dvůr Králové"

Dvorská zoologická zahrada zpřístupní safari i během večera. Půjde o komentované prohlídky

Se začátkem letních prázdnin otevírá Safari Park ve Dvoře Králové noční safari. Od pátku budou každý den v 20:00 a 21:00 vyjíždět komentované prohlídky. Večerní safari si návštěvníci budou moct užívat pravidelně až do konce prázdnin.

Schulzovy sady ve Dvoře Králové budou mít dvě tůně. S jejich vybudováním se počítalo už před 50 lety

Schulzovy sady ve Dvoře Králové nad Labem dostanou dvě nové tůně. O jejich vybudování se ve městě hovořilo už před půl stoletím. Vodu do nich dodá nedaleký Hartský potok, do jehož koryta se také voda vrátí. Podle radnice má vybudování tůní...

Safari Park Dvůr Králové poslal dva vzácné nosorožce do zoo v Poznani v Polsku

Safari Park Dvůr Králové nad Labem v úterý poslal do zoo v polské Poznani dva nosorožce černé východního poddruhu. Dva šestiletí samci, jejichž druh je v přírodě ohrožený vyhynutím, budou prvními nosorožci v novém chovném zařízení v poznaňské zoo.

Sdílená kola ve Dvoře Králové slaví úspěch. Jejich uživatelů je stále více

Sdílená kola ve Dvoře Králové nad Labem byla velkým tématem. Nakonec se začátkem května do města umístilo 15 stanovišť a celkem 50 kol. To se ukázalo jako dobrý nápad. Čísla uživatelů stále stoupají a ze statistik je evidentní, že o službu mají...

Ve Dvoře Králové se dětem otevře nové hřiště. Součástí bude i malé lanové centrum

Ještě před začátkem letních prázdnin by se ve Dvoře Králové nad Labem mělo otevřít nové dětské hřiště. Umístěné bude mezi ulicemi Smetanova, Bezručova a Staškova. K dispozici budou houpačky, skluzavky a také malé lanové centrum.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Dvůr Králové"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Dvůr Králové"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.