sobota 25. ledna 2020 Miloš

Petr Roubíček

Petr Roubíček » Články

POČASÍ NA SOBOTU: Ráno pozor na mrznoucí mlhy, odpoledne se budou teploty držet kolem nuly

Hlavně řidiči si dnes ráno musí dávat pozor na nízkou oblačnost a mrznoucí mlhy. Postupem dne a odpoledne se rtuť teploměru dostane maximálně k třem stupňům nad nulou.

Tři zranění při požáru v Rychnově nad Kněžnou. Jeden skončil na popáleninovém centru v Praze

Včera krátce před půlnocí začalo hořet v rodinném domě v Rybářské ulici v Kostelci nad Orlicí. Záchranáři ošetřili celkem tři lidi. Jednašedesátiletou ženu spolu s dvaadvacetiletým mužem, kteří se nadýchali kouře. Nejhůře na tom...

Zabezpečení ochozu Bílé věže řeší Hradec Králové od října. Zatím bez výsledku

Bílá věž je jedno z nejnavštěvovanějších míst v historickém centru Hradce Králové. Pro svoji výšku si jí ale často vybírají lidé, kteří chtějí ukončit svůj život. Poslední takový případ se stal v říjnu 2019. Bezpečnostní zábrany na věži zatím...

Policie na Náchodsku pátrá po uprchlém vězni

Osmadvacetiletý vězeň utekl z nestřeženého pracoviště v obci Rychnovek už v červnu loňského roku. Svůj trest si odpykával ve věznici Odolov, odkud pravidelně dojížděl do práce. Doteď se ho policistům nepodařilo najít.

Policie hledá svědky tragické dopravní nehody v Kostelci nad Orlicí

K dopravní nehodě došlo už v pátek 10. ledna odpoledne. Na křižovatce ulic Jirchářská, Pod Branou a Husova srazila teprve dvacetiletá řidička černého Volkswagena Golf devětasedmdesátiletou ženu. Ta po několika dnech na následky zranění podlehla.

Dnes se otevřelo nové parkoviště u Fakultní nemocnice Hradec Králové

Dnes v 9 hodin dopoledne se otevřelo parkoviště u Fakultní nemocnice v Hradci Králové. To nabízí parkování pro 205 aut. Během několika prvních týdnů zde řidiči zaparkují zdarma, poté se zpoplatní.

Tragická nehoda v Nové Pace. Ženu na přechodu pro chodce srazilo auto

Tragická dopravní nehoda se stala dnes ráno na silnici I/16 v Nové Pace. Jednadvacetiletý řidič svým osobním autem Škoda Octavia srazil na přechodu pro chodce jednašedesátiletou chodkyni. Ta na následky zranění zemřela.

Dopravní nehoda kamionu u Jaroměře uzavřela silnici z Hradce Králové

Dopravní nehoda kamionu v Černožicích včera odpoledne uzavřela silnici I/33 mezi Hradcem Králové a Jaroměří. Než se hasičům podařilo převrácený kamion dostat zpět na kola, museli řidiči po objízdné trase. Ta vedla přes Smiřice a Černožice....

V pondělí čeká fanoušky Mountfieldu boj o vstupenky na finále Ligy mistrů

V pondělí 27. ledna v 10 hodin dopoledne odstartuje prodej vstupenek na finále hokejové Ligy mistrů. To hraje Mountfield se švédským týmem Frölunda v úterý 4. února. Vstupenky se budou prodávat pouze online a už teď je jisté, že se na všechny...

Vodní nádrž Rozkoš bude čistší. Pomůžou kanalizace i čistírna vod

Odpadní vody z Vysokova a Provodova-Šonov už několik let tečou přímo do nádrže Rozkoš v České Skalici. Tomu by měla zabránit nová kanalizace v okolních obcích a čistička odpadních vod v Novém Městě nad Metují, kam bude voda převedena.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.