Počasí dnes22 °C, zítra13 °C
Neděle 14. dubna 2024  |  Svátek má Vincenc
Bez reklam

Petr Roubíček

Petr Roubíček » Články

Městská policie ve Dvoře Králové se může s volajícím spojit pomocí videa nebo chatu

Městská policie ve Dvoře Králové nad Labem (MPDK) začala používat takzvaný Portál bezpečí. Díky tomuto speciálnímu rozhraní se může s volajícím spojit chatovou komunikací nebo videohovorem. Velkou výhodou je především přesná lokalizace volajícího...

Rozlučka se svobodou se zvrhla. Kvůli střelbě z děla musela přijet policie

Policie v Jaroměři musela do jedné z restaurací kvůli rušení nočního klidu. Lidé v okolí si stěžovali na hlasitou hudbu, nepořádek a také dělobuchy. Nakonec se ukázalo, že jde o rozlučku se svobodou, která se zvrhla ve střelbu z plynového děla.

Muž pravidelně nakupoval bez placení. Brigádně pak vykrádal bytové domy a sklepy ve Dvoře Králové

Policie ve Dvoře Králové nad Labem dopadla třicetiletého muže, který se živil především krádežemi v obchodech, na ubytovnách a ve sklepích. Za jeho chování ho soud může poslat až na tři roky do vězení.

Královéhradecký kraj hledá Stavbu roku 2024. V minulém ročníku bodovalo centrum umění v Trutnově

Královéhradecký kraj spouští 21. ročník ankety Stavba roku. I letos bude odborná komise vybírat v několika kategoriích od rodinných domů, přes stavby pro průmysl až k dopravním stavbám. V minulém roce získalo ocenění Centrum současného umění EPO1...

Tento týden se ochladí. Průměrné teploty klesnou o více než deset stupňů

Během tohoto týdne se bude na severu Čech ochlazovat. Průměrné denní teploty se mohou propadnout o více než deset stupňů. V druhé polovině je třeba počítat i s přeháňkami nebo deštěm.

Muž si v práci nakradl skoro 4,5 milionu korun. Peníze pak prosázel a o většinu přišel

Policie Královéhradeckého kraje vyšetřuje čtyřiačtyřicetiletého muže, který má na triku zpronevěru. Ve svém zaměstnání měl vybírat od řidičů tržbu a tu předávat bezpečnostní agentuře. Dělal však jen polovinu jeho povinností. Obálky s penězi sice...

Tento týden se ochladí. Průměrné teploty klesnou o více než deset stupňů

Během tohoto týdne se bude na východě Čech ochlazovat. Průměrné denní teploty se mohou propadnout o více než deset stupňů. V druhé polovině je třeba počítat i s přeháňkami nebo deštěm.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat nová křižovatka Mileta v Hradci Králové po dokončení?

Variant nové podoby křižovatky Mileta na Gočárově okruhu v Hradci Králové bylo několik. Jedna dokonce počítala s mimoúrovňovým křížením. Současný stav už nestíhal držet krok s hustotou dopravy, a proto se kompletně celý dopravní uzel změní. Jak...

Seniorce psalo deset falešných Elonů Musků. Odhalila všechny, až na jednoho. Ten ji připravil o 30 tisíc

Dalším případem lidské důvěřivosti se zabývá policie v Náchodě. Tentokrát je podvedenou devětašedesátiletá seniorka. Ta sice devět pokusů o podvod odhalila, ale ten desátý už ne. Přišla o 30 tisíc korun.

Rakovinu prostaty umí v Praze léčit na světové úrovni

Nádory prostaty patří u českých mužů mezi nejčastější onkologická onemocnění. Každým rokem jich s touto diagnózou odchází od lékaře více než 8 000 a počet případů rok od roku vzrůstá: za posledních 20 let se téměř ztrojnásobil.

Moje články  |  Petr Roubíček  |  Profil  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Drbnu bez reklam mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.