čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "safari"

Nejsem jen holka z plakátu, říká Denisa Jelínková z PENNY

Můžete ji potkat na prodejnách PENNY po celé zemi. Usmívá se na vás z plakátu, který láká zájemce o brigádu. A pak ji můžete potkat na prodejně v Unhošti, kde se usmívá jako zástupce vedoucí na zákazníky osobně. Denisa Jelínková. Do PENNY nastoupila...

V Hradci vzniklo nové denní centrum pro autisty, a to ze tří bytů v centru

V Hradci Králové v Šafaříkově ulici vznikly nové prostory pro denní centrum osob s diagnózou poruchy autistického spektra. Město nechalo stavebně upravit tři byty. Neobešlo se to bez komplikací.

ŘÍJEN 2022: Jaká témata Hradecká Drbna sledovala? To nejdůležitější za poslední měsíc

Prvního dne nového měsíce Hradecká Drbna přináší souhrn nejdůležitějších událostí posledních 31 dnů. Během října se redakce věnovala povolebnímu vyjednávání v Hradci Králové, vývoji a stavbě nových dálnic, dostavbě velkého trpaslíka u Hořic nebo...

Dvorská ZOO pokořila další metu, přišlo sem nejvíc lidí za třicet let

ZOO ve Dvoře Králové nad Labem je nejnavštěvovanějším turistickým cílem východních Čech, do Safari Parku přišel návštěvník z číslem šest set tisíc. Zoologická tak přepisuje třicetiletá čísla.

Dvorskou zoo při Týdnu duchů zaplní přes deset tun dýní, ukáže mladé

Safari Park Dvůr Králové nad Labem zaplní od soboty při tradičním Týdnu duchů rekordních více než deset tun dýní. Lidé si z nich budou moci do neděle 30. října vydlabat dýňová strašidla.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "safari"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "safari"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.