čtvrtek 6. října 2022 Hanuš

Vyhledávání

Nalezené články: "zoo"

Zoo Dvůr opraví poslední nádrž Vodních světů, budou v ní krokodýli štítnatí

Safari Park Dvůr Králové nad Labem chystá opravu poslední nádrže v pavilonu Vodní světy. Umístí do ní mláďata tří vzácných krokodýlů štítnatých. Zatím v pavilonu Vodní světy od letošního srpna žije dospělá samice krokodýla štítnatého.

V Safari Parku se narodila dvojčata levharta perského. Stalo se tak po osmi letech

Zoologická zahrada ve Dvoře Králové má další přírůstek. Narodila se tam dvojčata levharta perského. Tato zvířata se chovatelům podařilo znovu rozmnožit po osmi letech. Jelikož jde o dva mladé samce, jsou evropský chov o velmi cenné přírůstky.

Farmáři dovezli do centra Náchoda mrtvé ovce, chtějí regulovat počty vlků

V Náchodě protestovali farmáři z Broumovska, podle policie šlo zhruba o 25 lidí. Požadují regulaci počtu vlků v oblasti a od státu aktivní přístup při řešení problému.

Číňané i Turci obdivovali hradeckou Hvězdárnu i Petrof Gallery

Školní lavice na Přírodovědecké fakultě UHK byly plné i v létě. Letní škola sem přilákala cizince z celého světa. Přijeli Číňané, Řekové, Turci, Angličané a kromě jiných i Litevci.

Vědci vytvořili dalších pět embryí ohrožených nosorožců. Celkem jich mají 22

Mezinárodnímu vědeckému týmu se podařilo vytvořit dalších pět embryí nosorožců bílých severních ohrožených vyhynutím. Vědci tak mají 22 zmrazených embryí. Odebírání vajíček a vytváření embryí začalo v roce 2019 a je součástí projektu záchrany...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zoo"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zoo"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.