pondělí 26. července 2021 Anna

O víkendu na České poště nepochodíme. Kvůli údržbě budou všechny pobočky zavřené

Česká pošta chce o víkendu zavřít pobočky po celé České republice. K dispozici nebudou od pátečního večera až do pondělí. Mimo provoz budou i některé on-line služby. Důvodem je plánovaná provozní údržba datových center společnosti.

Odstávka se týká všech poboček České pošty i Balíkoven. Od pátečních 19 hodin budou mimo provoz i webové stránky. Jde o oficiální internetové stránky České pošty, Poštu on-line, Poštovní muzeum a datové schránky. Mimo provoz bude i call centrum.  

Odstávka se týká všech poboček v České republice. Těch je v současnosti 3200. Společnost zaměstnává 27 tisíc lidí.  

Během víkendů v okresních městech pravidelně zůstává otevřena zhruba desítka poboček Českých pošt. Nejvíc jich je v Hradci Králové. Zde se jedná o Českou poštu u hlavního nádraží a na Pospíšilově třídě. Tyto pobočky jsou otevřené vždy v sobotu od 8:00 do 12:00. Další je v Mrštíkově ulici, která je otevřena vždy jen od 8:00 do 10:00.  

Další pobočky České pošty s víkendovou otevírací dobou jsou například v Náchodě na Masarykově náměstí a v ulici u Cihelny, v Trutnově v Hradební a Královédvorské ulici, v Jičíně v Šafaříkově a Dělnické a taky v Rychnově nad Kněžnou v Bezručově a na Sádkách. 

Ohodnoť článek

Štítky Česká pošta, odstávka, ČR, Hradec Králové, on-line, mimo, provoz, víkend, pošta, služby

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.