čtvrtek 6. října 2022 Hanuš

Vyhledávání

Nalezené články: "víkend"

Škodovka si už stahuje některé nekompletní vozy odstavené na hradeckém letišti

Letiště v Hradci Králové se plní nedokončenými škodovkám. Stále chybí některé autodíly a místo akrobatických letadel přibývají na odstavném parkovišti desítky vozů denně. Teď jich je tady přes devět set.

Pozor na horské túry, počasí už není žádný med, varují v Krkonoších

Horská služba v Krkonoších důrazně varuje turisty před podceněním situace. Kdo se vydá na túru, měl by mít dostatečné informace o aktuální situaci, vhodné oblečení a občerstvení na doplnění sil. Na hřebenech hor už je v podstatě zima.

Ve vydlabaném člunu chtějí přeplout Egejské moře, test dopadl na jedničku

Experimentální archeologové z Archeoparku Všestary se chystají příští rok přeplout Egejské moře. Teď vyzkoušeli speciální člun vydlabaný z jednoho kusu kmene, po kterém se budou plavit.

Během týdne nás čeká relativně příjemné počasí. Naměříme až 20 stupňů

Léto už se do východních Čech nevrátí, i přesto si v Královéhradeckém kraji užijeme relativně příjemné teploty. Během týdne bychom mohli měřit až 20 stupňů. Většinou to bude bez deště a s dostatečnou zásobou slunečního svitu. Výrazné zhoršení by...

Aquacentrum v Hradci bude zavřené déle, než se čekalo

V Hradci Králové se množí dotazy na to, kdy se znovu otevře aquacentrum. Odstávka potrvá do druhé půlky října. Měla skončit dřív, ale bohužel to aktuální stav prostor a rozsah oprav neumožní.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "víkend"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "víkend"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.