úterý 24. listopadu 2020 Emílie

Vyhledávání

Nalezené články: "víkend"

POČASÍ NA NEDĚLI: Přes den i polojasno, k večeru se přidají přeháňky

Neděle bude v našem regionu o poznání teplejší. Teploty se dostanou několik bodů výše, než tomu bylo v sobotu. Na druhou stranu, k večeru se zatáhne a mohou se přidat i dešťové přeháňky.

VIDEO: V kraji probíhá dopravně bezpečnostní akce. Policie se zaměřuje na silnicích na alkohol za volantem

Přes tři desítky policejních hlídek se večery rozjely po celém kraji a provádí namátkové kontroly na silnicích, na kterých budou po celý víkend. Svá stanoviště průběžně mění. Přítomnost policistů na silnicích má odradit nezodpovědné řidiče od jízdy,...

POČASÍ NA SOBOTU: Teploty jen něco málo nad nulou

Sobota bude v Královéhradeckém kraji vypadat na první pohled velice slušně, problém však budou teploty. Ty se dnes dostanou jenom málo nad bod mrazu. Na venkovní procházku se tak bezesporu bude hodit minimálně zimní bunda.

Histaminová intolerance se může u každého projevit jinak, říká česká vědkyně žijící v USA

Kateřina Váňová, bývalá studentka biochemie, trpí takzvanou histaminovou intolerancí (HIT). O své nemoci se rozhodla podělit i s ostatními a založila blog, kde se čtenáři sdílí recepty, ale také své životní zkušenosti, například z Ameriky, kam...

Black Friday se blíží. Do akce se zapojí až dvě třetiny obchodů

Slevové šílenství zvané Black Friday letos připadá na 27. listopad. V USA je běžné, že zákazníci kempují před obchody, aby si zajistili co nejlepší místo ve frontě. Letos bude ale kvůli pandemii koronaviru probíhat především online.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "víkend"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "víkend"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.