pátek 10. července 2020 Libuše / Amálie

Vyhledávání

Nalezené články: "údržba"

Od dnešního večera budou tisíce obyvatel na Trutnovsku týden bez teplé vody

Tisíce domácností v Trutnově a okolních obcích, si budou muset teplou vodu ohřívat. Ti, kteří odebírají teplo z elektrárny v Trutnově-Poříčí, budou až do 17. července bez tepla a teplé vody. Proběhne pravidelná kontrola a údržba rozvodů tepla a...

Na pardubické letiště se přesunou gripeny z Čáslavi

V průběhu dnešního dne budou burácet motory gripenů nad Pardubicemi. Část letounů JAS-39 Gripen a L-159 Alca se přesune na záložní letiště v Pardubicích z čáslavské základny, kde proběhne výluka leteckého provozu. Zpátky se vrátí až 27. července.

V Trutnově budou lidé celý týden bez teplé vody. Plánuje se tradiční odstávka

Poříčská elektrárna plánuje opět po roce odstávku, týden tak budou obyvatelé Trutnova bez teplé vody. Konkrétně od pátku 10. července do pátku 17. července. Během údržby budou energetici provádět pravidelnou roční údržbu.

FOTO: Trutnov dnes otevřel nově zrekonstruované koupaliště. Stálo 75 milionu korun

Oficiálně se koupaliště v Trutnově uvedlo do provozu včera, plavci ho však mohou vyzkoušet až ode dneška. Práce na rekonstrukci trvala téměř rok a radnice za ní zaplatila 74,5 milionu korun. Šlo o největší současnou investici města.

Letos se skákat nebude. Závody Highjump pořadatel zrušil, místo toho vyhlásil sbírku

21. ročník závodů Highjump se měl konat na přelomu července a srpna v lomu v Hřiměždicích u Příbrami letos neproběhnou. Letos se však organizátoři rozhodli akci zrušit. Hlavním důvodem je podle jejich informací nejasná situace okolo uvolňování...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "údržba"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "údržba"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.