Počasí dnes0,5 °C, zítra0 °C
Sobota 22. února 2025  |  Svátek má Petr
Bez reklam

VIDEO: Čelní srážku dvou aut na Jičínsku zachytila palubní kamera

Autoři | Foto Policie ČR

K nehodě došlo už v úterý 7. dubna dopoledne na silnici I. třídy číslo 16 u Jičína. Za nehodu může třiasedmdesátiletý řidič v autě Škoda Scala, který jel po silnici ve směru od Mladé Boleslavi na Jičín.

„Při odbočování z hlavní silnice do centra Sobotky nedal přednost v jízdě po hlavní silnici v protisměru jedoucímu osobnímu automobilu Nissan X-Trail, které řídil čtyřiašedesátiletý muž. Ten již čelnímu střetu obou aut nedokázal nikterak zabránit,“ říká mluvčí policie Aleš Brendl.

Tři lidi se při nehodě zranili. Dechová zkouška provedená u obou řidičů vyloučila přítomnost alkoholu. Celková škoda je předběžně vyčíslena na hodnotu 200 tisíc korun.

„Přesná příčina dopravní nehody a samotná míra zavinění je v současné době předmětem dalšího šetření jičínských dopravních policistů,“ dodává Brendl

Ohodnoť článek

Štítky policie, nehoda, video, Jičín, čelní srážka, Královéhradecký kraj, havárie, okres Jičín, Mladá Boleslav, Škoda Scala, Nissan X-Trail, silnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

VIDEO: Čelní srážku dvou aut na Jičínsku zachytila palubní kamera  |  Jičínsko  |  Z kraje  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.