středa 15. července 2020 Jindřich

Vyhledávání

Nalezené články: "Jičín"

Festival Jičín - město pohádky letos v září kvůli koronaviru nebude. Akce se přesunula na příští rok

Na září plánovaný 30. ročník festivalu Jičín - město pohádky kvůli epidemii koronaviru nebude. Jubilejní festival, jehož téma zní Voda voděnka, pořadatelé přesunuli na rok 2021.

Na seznam opravovaných silnic je připsáno 12 nových úseků. Stát budou bezmála 250 milionů korun

Královéhradecký kraj během letošního roku plánuje opravit hned několik silnic, nyní však na seznam připsal dalších 12 úseků druhých a třetích tříd. Jejich oprava vyjde na 238,4 milionu korun, ty přislíbil stát ze Státního fondu dopravní...

Vláda schválila pro ovocnáře vyšší kompenzace za loňské mrazy

Za loňské mrazy dostanou ovocnáři víc. Vláda jim včera kompenzace zvýšila ze schválených 50 milionů na 64 milionů korun. Část kompenzace už dostali, ta zbývající by jim měla být vyplácena letos.

Zónu Cidlina v Jičíně vyprojektuje Rehwaldt Landscape Architects

Projektovou dokumentaci na výstavbu odpočinkové zóny Cidlina v Jičíně udělá ateliér německé společnosti Rehwaldt Landscape Architects. Architekti vypracují za 3,23 milionu korun včetně DPH dokumentaci pro územní řízení, pro povolení i pro provedení...

Kvalita vody v rybnících, nádržích a koupalištích je stále v pořádku

Počasí o tomto víkendu je spíš pro otužilce, ale od začátku příštího týdne by se měly teploty opět zvyšovat. Díky chladnějšímu počasí se voda v přírodních koupalištích v Královéhradeckém kraji tolik nekazí a je podle hygieniků v pořádku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Jičín"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Jičín"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.