sobota 25. ledna 2020 Miloš

Vyhledávání

Nalezené články: "Královéhradecký kraj"

Královéhradecký kraj se připojí k akci Vlajka pro Tibet

Královéhradecký kraj se letos popáté připojí ke kampani Vlajka pro Tibet, která od poloviny 90. let upozorňuje na porušování lidských práv ve světě. Rozhodla o tom rada kraje. Vlajku kraj na Pivovarském náměstí vyvěsí 10. března.

Dnes se otevřelo nové parkoviště u Fakultní nemocnice Hradec Králové

Dnes v 9 hodin dopoledne se otevřelo parkoviště u Fakultní nemocnice v Hradci Králové. To nabízí parkování pro 205 aut. Během několika prvních týdnů zde řidiči zaparkují zdarma, poté se zpoplatní.

Hradecká hvězdárna zmodernizuje projekční systém planetária

Královéhradecká hvězdárna plánuje modernizovat projekční systém digitálního planetária, které bylo otevřeno před pěti lety. Projekční systém hvězdárna využívá při vzdělávacích programech pro veřejnost. Výstavba nového planetária vyšla na zhruba 110...

Vodní nádrž Rozkoš bude čistší. Pomůžou kanalizace i čistírna vod

Odpadní vody z Vysokova a Provodova-Šonov už několik let tečou přímo do nádrže Rozkoš v České Skalici. Tomu by měla zabránit nová kanalizace v okolních obcích a čistička odpadních vod v Novém Městě nad Metují, kam bude voda převedena.

Zkratka na Hradubickou ušetří řidičům v Hradci Králové 7,5 kilometrů

Dostat se z Moravského Předměstí v Hradci Králové do Pardubic znamená pro řidiče jet víc než sedm kilometrů městem. Teprve pak se napojit na výpadovku známou jako Hradubická. Ve špičce to může znamenat i dvacet minut jízdy. Díky plánované zkratce...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Královéhradecký kraj"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Královéhradecký kraj"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.