pátek 17. září 2021 Naděžda

Chlapec skončil pod autem, policie hledá svědky nehody

Dopravní policisté z Jičína hledají svědky nehody, při které se zranil dvanáctiletý chlapec, který jel na koloběžce. Padesátiletý řidič nejspíš chlapce přehlédl, ten upadl a skončil zaklíněný pod přední částí vozidla.

K nehodě došlo už v pondělí 7. června po šestnácté hodině v ulici Pod Koželuhy v Jičíně. Padesátiletý řidič vyjížděl s osobním autem Mazda ze dvora domu a při přejíždění chodníku na silnici pravděpodobně přehlédl dvanáctiletého chlapce, který jel na koloběžce.

„Nezletilý hoch při pokusu seskočit z koloběžky upadl tak nešťastně, že jeho nohy zůstaly zaklíněné pod přední částí vozidla. Utrpěl lehké zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice k lékařskému ošetření,“ uvedl policejní mluvčí Aleš Brendl. Alkohol u řidiče policisté dechovou zkouškou vyloučili.

„V souvislosti s probíhajícím šetřením a na základě dosavadních výsledků se policisté obrací na případné svědky, kteří se v uvedenou dobu pohybovali poblíž místa nehody. Svým svědectvím můžete významnou měrou přispět k řádnému objasnění celé události,“ říká mluvčí.

Jakékoliv informace mohou lidé předat přímo jičínským dopravním policistům na telefonním čísle 974 533 250.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky nehoda, policie, koloběžka, Jičín, svědci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.