pátek 18. června 2021 Milan

Vyhledávání

Nalezené články: "metrologové"

O víkendu nás čeká ochlazení a dešťové přeháňky, tvrdí meteorologové

Ačkoliv začátek týdne začal v Královéhradeckém kraji náramně, druhou polovinu pokazil déšť a také bouřky. Výrazné zlepšení nelze čekat ani o víkendu. Podle meteorologů se ochladí a minimálně v první polovině nás budou trápit i dešťové přeháňky

Na Česko se ženou silné bouřky. Meteorologové vydali výstrahu

V Čechách se dnes odpoledne místy vyskytnou silné bouřky s vydatným deštěm. Srážky mohou ojediněle rozvodnit menší toky a zatopit níže položená místa, uvedl Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

POČASÍ NA NEDĚLI: Polojasná obloha a teploty až u 12 stupňů

Neděle bude o poznání klidnější než první polovina víkendu. Podle meteorologů bude méně oblačno i srážek. Teploty se budou pohybovat na podobných hodnotách. V některých nižších polohách se dnes mohou objevit ojedinělé sněhové nebo smíšené přeháňky.

POČASÍ NA SOBOTU: Teploty nad desítkou, ojedinělé přeháňky

První polovina víkendu bude v Královéhradeckém kraji dost proměnlivá. Ničím výjimečným nebudou například přeháňky, platit bude i varování meteorologů před silným větrem. Pokud se počasí bude lepšit, bude to spíše v odpoledních hodinách a k večeru.

POČASÍ NA NEDĚLI: Jasná obloha jen na horách. Teploty stále vysoko

Dnešní počasí bude (do jisté míry) kopírovat to sobotní. Stejně jako během první poloviny víkendu se s teplotami nedostaneme pod bod mrazu. Oblačnost bude v Královéhradeckém kraji dost proměnlivá, přidají se i mlhy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "metrologové"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "metrologové"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.