úterý 2. března 2021 Anežka

Vyhledávání

Nalezené články: "dárek"

Zamilovaní dnes slaví svátek svatého Valentýna

Zamilovaní dnes slaví svátek svatého Valentýna. Připomíná biskupa, který ve 3. století tajně oddával milence. Valentýnky, tedy kartičky s vyznáním lásky, si posílají i Češi, přestože původ zvyku je v anglosaských zemích. Kromě romantiky má svátek i...

Vědcům ze Safari Parku se podařilo vytvořit dvě nová embrya severních bílých nosorožců

Na konci roku 2020 se vědcům podařilo vytvořit dvě nová embrya, celkem jich je pět. Tým složený z expertů z Berlína, Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem, Kenya Wildlife Service a rezervace Ol Pejeta provedl odběr vajíček 13. prosince v Keni....

Většina prodejců umožňuje reklamaci nebo vrácení zboží i přes současná omezení

Od neděle platí přísnější opatření proti koronaviru, vybrané obchody a hypermarkety nesmějí nabízet některé zboží. Prodejci ale většinou reklamace, vrácení nebo výměnu dříve zakoupeného zboží umožňují.

Vědecká knihovna spouští výpůjčky online knih, je jich přes 5 800

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové je až do odvolání uzavřená. Svým čtenářům ale přichystala vánoční dárek – přístup do moderní online knihovny Bookport, ve které je více než 5 800 knih v češtině.

ANKETA: Jaká vánoční pohádka je nejlepší? V televizi jsme si užili novinky i klasiky

České pohádky k Vánocům neodmyslitelně patří stejně jako dobré jídlo, dárky a čas strávený s rodinou. Z některých už je za tu dobu klasika, na jiné si diváci teprve zvykají. Například Česká televize letos uvádí hned čtyři novinky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dárek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "dárek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.