Počasí dnes12 °C, zítra11 °C
Pátek 31. března 2023  |  Svátek má Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "Birke"

Město Náchod se stalo vlastníkem ochranných známek k běloveské minerálce

Město Náchod se stalo vlastníkem ochranných známek k běloveské minerálce Ida. Úřad průmyslového vlastnictví to v tomto týdnu stvrdil zápisem do rejstříku ochranných známek. Na koupi ochranných známek za 700.000 korun se město v lednu domluvilo s...

Na Náchodsku skončily dvě dětské lékařky, situaci řeší starostové

Náchodsko trápí nedostatek lékařů pro děti a dorost. Loni tady skončily dvě dětské lékařky. Situací se už intenzivně zabývali starostové měst, zdravotnického holdingu a vedení Královéhradeckého kraje.

ČEZ bude muset platit víc na jaderné úložiště. Peněz na účtě je zatím sotva třetina

Vybudování hlubinného úložiště jaderného odpadu včetně jeho stoletého provozu má podle úředníků přijít na 130 miliard korun. Bude to ale spíš více. Na jaderném účtu je nyní jen 36 miliard korun a ČEZ tam zatím každý rok posílá asi 1,7 miliardy.

Prezident Zeman se dnes v Náchodě setká s polským protějškem Dudou

Prezident Miloš Zeman se dnes odpoledne setká v Náchodě s polským prezidentem Andrzejem Dudou. Tématy jednání by měly být česko-polská příhraniční spolupráce, rozvoj cestovního ruchu nebo dopravní propojení obou států.

Stavba obchvatu Náchoda by mohla začít v roce 2024 a trvat tři roky

Dlouho připravovaná stavba obchvatu Náchoda by mohla začít na konci roku 2024 a trvat tři roky. Již v lednu 2023 by měly úřady vydat první demoliční výměry na stavby v trase obchvatu. Vlastní bourání by se mělo odehrát ve druhé polovině roku. Po...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Birke"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Birke"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.