středa 20. listopadu 2019 Nikola

Vyhledávání

Nalezené články: "Atrium"

Tesco u Atria by nakonec mělo být otevřeno dřív než za rok, a to už v dubnu

Ačkoliv mělo být Tesco u Atria otevřeno už letos v prosinci, tak se kvůli delší rekonstrukci znovuotevření protáhne. Na obchodním domě nově visí prodloužené stavební povolení, až do prosince příštího roku, vše by se nicméně mělo stihnout do dubna...

V rekonstruovaném Atriu by se měly objevit zcela nové obchody, které v Hradci zatím nejsou

V Hradci Králové by se v příštím roce měly objevovat zcela nové řetězce. Stát by měly na místě zrekonstruovaného obchodního domu Tesca, které se spojí s vedlejším Atriem. Kromě fastfoodů by zde měly vzniknout i další nové, nebo zaběhlé značky.

Tesco u Atria čeká delší rekonstrukce. Otevřít se má až příští rok

Rekonstrukce obchodního domu Tesca měla být dokončena letos v prosinci, nicméně osmiměsíční oprava rozhodně stačit nebude. Původně hrozilo, že se vše protáhne až do konce roku 2020, nakonec by ale dělníci měli práci stihnout už v dubnu.

Muž zapomněl v Atriu tašku, záhy mu jí ukradli. Policie žádá o pomoc

Na konci srpna v jednom obchodním domě v centru Hradce Králové si 61letý muž během odpočinku na masážním křesle odložil příruční tašku a při odchodu na ni zapomněl. Když se na místo po cca 5 minutách vrátil, taška byla pryč. Muž přišel o osobní...

FOTO: Městské lázně mají za sebou částečnou rekonstrukci. V září se uzavřou

Během uplynulých tří týdnů prošla sauna v Městských lázních celkovou rekonstrukcí. V potní místnosti byla položena nová podlaha, stěny byly obloženy stěny a umístěny nové lavice.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Atrium"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Atrium"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.