pondělí 25. května 2020 Viola

Policie se o víkendu zaměří v Královéhradeckém kraji na dodržování vládních nařízení

Policisté v celém Královéhradeckém kraji vyrazí o víkendu do akce. Kontrolovat budou dodržování současných vládních nařízení a opatření Ministerstva zdravotnictví. Zaměří se na místa, kde by se mohlo shlukovat více lidí, na cyklostezky, nebo na turisticky oblíbené cíle.

Hlídky najdeme všude, kde jsou frekventovaná místa jako parky, lesoparky a  cyklostezky. Například Labská cyklostezka v okolí Hradce Králové, nebo oblíbená cyklostezka podél státních hranic na Náchodsku.  „Hlídky vyšleme také do Českého Ráje, do Adršpašsko-teplických skal, stranou zájmu (našeho i veřejnosti) zcela určitě nezůstanou ani oblíbená místa v Krkonoších a Orlických horách,“ říká policejní mluvčí Lucie Konečná.

 Nevynechají ani silnice,kde se zaměří také na rychlost. Víkendové slunečné počasí bude lákat nejen motorkáře, ale i řidiče osobních aut s osádkami mířících do přírody. „Buďte prosím vůči sobě ohleduplní, sledujte provoz (i ve zpětných zrcátcích) a hlavně, nedejte se zlákat k závodění. Nejen, že se tím vystavujete nebezpečí citelného postihu, ale především jsou vždy ohroženy vaše životy a zdraví,“dodává Konečná.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Autoři | Foto policie.cz

Štítky policie, doprava, rychlost, turistická místa

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.