pondělí 30. listopadu 2020 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "Krkonoše"

Silvestr v Krkonoších? Pro hotely zbožné přání, plní se však velmi pomalu

Hoteliéři v největším krkonošském středisku Špindlerův Mlýn věří, že o tradiční vrchol sezony, kterým je silvestrovský týden, kvůli epidemii koronaviru nepřijdou. Obavy mají zejména z toho, že nepřijede zahraniční klientela. Zatím je obsazenost...

Policejní prezidium získalo Richtrovy boudy v Krkonoších

Už dva roky jsou Richtrovy boudy nad Pecí pod Sněžkou mimo provoz, nyní je získalo Policejní prezidium ČR. Areál bud včetně přilehlých pozemků, vybavení a lyžařských vleků předal policii Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM).

Krkonošská stezka nabídne novou adrenalinovou atrakci – pavoučí síť

Stezka korunami stromů Krkonoše plánuje otevřít hned, jakmile to vládní nařízení dovolí. Do té doby vymýšlejí inovace pro návštěvníky. Velkou novinkou bude speciální pavoučí síť, na které budou moci návštěvníci prověřit svou odvahu.

VIDEO: V Horních Mísečkách hořela Jilemnická bouda. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů

Od brzkých ranních hodin hořela Jilemnická bouda v krkonošském zimním středisku Horní Mísečky. Na místě byly jednotky z Libereckého i Královéhradeckého kraje, které pomáhaly s hašením.

Kvůli jelenům omezí správa parku vstup do některých částí Krkonoš

Správa Krkonošského národního parku uzavře 17 cest v Krkonoších. Ty většinou vedou kolem jedné z 16 přezimovacích obor jelenů. Správci chtějí, aby měla zvířata v obůrkách co největší klid. Omezení začne platit od 1. prosince a potrvá do 30. dubna.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Krkonoše"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Krkonoše"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.