sobota 11. července 2020 Olga

Na trati z Hradce do Pardubic bude na začátku března výluka

Na frekventované železniční trati mezi Hradcem Králové a Pardubicemi bude od 5. do 7. března výluka. Trvat bude vždy od 08:30 do 11:30. Místo rychlíků v tu dobu pojednou náhradní autobusy.

Ostatní vlaky pojedou odklonem před odbočku Plačice a proti jízdnímu řádu naberou zpoždění až deset minut. Od zpožděných vlaků nebudou v dalších stanicích zajištěné přípoje na další vlaky. Důvodem výluky jsou práce na trati, například odstranění křovin, informoval Tomáš Fiala z Českých drah.

Další výluky v Královéhradeckém kraji budou v březnu na Náchodsku a v části Trutnovska. Mezi 4. až 7. březnem a dále 11. a 12. března bude výluka na trati z Teplic nad Metují do Janovic u Trutnova. Výluka bude trvat vždy od 07:30 do 13:30. Místo vlaků pojednou autobusy, zpoždění by mělo být do deseti minut.

Třetí výluka bude mezi 4. a 7. březnem na tratích mezi Policí nad Metují a Teplicemi nad Metují a mezi Meziměstím a Broumovem. V době od 08:30 do 14:30 tam všechny vlaky budou nahrazeny autobusy. Zpoždění bude do 15 minut.

Autoři | Foto pixabay.com

Štítky železnice, výluka, Královéhradecký kraj, Hradec, Pardubice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.