úterý 7. července 2020 Bohuslava

Doprava

Policie v Hradci Králové kontrolovala řidiče. Během jednoho dne narazila na tři pod vlivem drog

Policie se v posledních dnech zaměřila na řidiče a dopravní kontroly. Velké překvapení na ně čekalo v Hradci Králové. Zda za 24 hodin narazili na tři pod vlivem drog. Nejmladšímu bylo teprve jednadvacet let.

Řidič nákladního auta zřejmě zabloudil, cestou zničil plot a pak zapadl do pole

K nehodě nákladního auta vyjížděli večer policisté i hasiči na Rychnovsko. Konkrétně do Přepych. Šestapadesátiletý řidič vjel na místní úzkou silnici, návěsem poničil cihlový plot a když se chtěl za obcí otočit, zapadl.

Na cestující čeká kvůli opravě nádraží v Jaroměři rozsáhlá výluka

Práce na rekonstrukci železniční stanice v Jaroměři jsou v plném proudu, a kvůli dokončení prací bude ve druhé polovině června na několika tratích v kraji velká výluka. Probíhat bude od 17. do 26. června. Vlaky nahradí autobusy.

Dnes dopoledne zastavila dopravu na silnici čísli 35 nehoda dvou kamionů a dodávky. K ní došlo mezi Hořicemi a Ostroměří, na odbočce do obce Holovousy. Silnice byla kompletně uzavřená do odpoledne. Dva lidé jsou zraněni.

Nová D11 z Hradce Králové do Jaroměře otevře o půl roku dřív. Rychlejší bude i stavba D35

Další dva úseky dálnice D11 se podle ŘSD otevřou dřív, než bylo v plánu. Situace, která se v České republice stává spíše ojediněle. Dělníkům údajně pomohla slabá zima, během které se práce prakticky nezastavila. Hotovo by mohlo být na podzim...

Parkovací dům Jana Gayera v Hradci Králové funguje přesně rok. Často se řeší například nezabrzděná auta

Parkovací dům Jana Gayera začal v Hradci Králové fungovat přesně před rokem. Za tu dobu si zde parkovací lístek koupilo 37 tisíc řidičů. Podle společnosti ISP, která parkovací dům spravuje funguje vše bez problémů. Zájem řidičů za první rok...

Na terminálu autobusové hromadné dopravy v Hradci Králové dnes linkový autobus srazil ženu, která na místě zemřela. Operační středisko přijalo oznámení o události krátce po 12:30.

Ze sousedních Pardubic přímým vlakem do Chorvatska pod tisíc korun. RegioJet chystá nový spoj

Soukromý dopravce RegioJet chce letos svým pasažérům usnadnit cestu do oblíbené dovolenkové destinace, kterou je Choravtsko. RegioJet chystá přímé vlakové spojení z České republiky do Rijeky, která leží na chorvatském pobřeží Jaderského moře....

VIDEO: Takhle vypadá stavba D11 u Hradce Králové z výšky. Na některých místech už se pokládá asfalt

Stavba dálnice D11 je běh na dlouhou trať. Aktuálně ještě chybí dostavět 64 kilometrů. Z Prahy až na státní hranici bychom se podle aktuálního harmonogramu mohli dostat v roce 2028, po kompletní dokončení úseku Jaroměř – Trutnov. Tedy po 50...

Trutnovská městská policie se pyšní novými přírůstky, mají hybridní auto a elektrokola

Městští strážníci v Trutnově vsadili na ekologický přístup. Ve svém vozovém parku mají nový moderní auto s hybridním pohonem a dvě elektrokola. Díky nim budou operativnější a efektivnější.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.