St 26. 8. 2026Luděk
Zprávy

POČASÍ NA SOBOTU: Odpoledne jasno a teploty nad deseti stupni

Rredakce1 minuta čtení14. 11. 2020, 6:00
ilustrační foto
ilustrační foto · Foto: pixabay.com

Sobota bude v Královéhradeckém kraji o něco příjemnější, než tomu bylo doposud. Počasí bude lákat k vycházce do přírody. S tou bychom však měli počkat až na odpoledne. To bude na východě Čech svítit slunce.

Dnes bude v Královéhradeckém kraji zataženo až oblačno, ojediněle mrholení, ráno místy mlhy. Během odpoledne ubývání oblačnosti, večer místy až skoro jasno. Nejvyšší denní teploty 10 až 13 °C.

Vítr slabý jižní až jihovýchodní do 4 m/s.

Zdroj: údaje ČHMÚ

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Vykopat rondely a ukázat je lidem? Archeologové chtějí pravý opakKultura

Vykopat rondely a ukázat je lidem? Archeologové chtějí pravý opak

6500 let přečkaly ukryté pod zemí a právě tam by podle archeologů měly zůstat. Budoucnost kuklenských rondelů ale komplikuje plánovaná radiála Nová Zelená. Jestli se podaří najít řešení, které je ochrání, budou teď u jednoho stolu hledat město, investor, archeologové i odpůrci silnice.

Z regionální firmy vyrostl jeden z největších hráčů českého stavebnictví. Letos slaví 35 letSpolečnost

Z regionální firmy vyrostl jeden z největších hráčů českého stavebnictví. Letos slaví 35 let

Společnost SYNER si letos připomíná 35 let od svého založení. Během tří a půl dekády vyrostla z regionální firmy v jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů stavebních projektů v České republice. Dnes zaměstnává více než 500 lidí, působí prostřednictvím čtyř poboček napříč republikou a aktuálně realizuje 36 zakázek v souhrnné hodnotě téměř 40 miliard korun.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook