sobota 4. července 2020 Prokop

Na terminálu v Hradci Králové autobus srazil ženu, na místě zemřela

, aktualizováno 3. června 2020, 22:59

Na terminálu autobusové hromadné dopravy v Hradci Králové dnes linkový autobus srazil ženu, která na místě zemřela. Operační středisko přijalo oznámení o události krátce po 12:30.

"Z prvotních zjištění vyplynulo, že došlo ke střetu linkového autobusu s ženou přecházející po přechodu pro chodce, jednasedmdesátiletá chodkyně na následky zranění na místě zemřela," uvedla tisková mluvčí policie Iva Kormošová. Podle ní dechová zkouška na alkohol byla u řidiče autobusu negativní.

Terminál, který je u hlavního vlakového nádraží, slouží městským autobusům a trolejbusům i meziměstským a dálkovým spojům. Autobusové nádraží má rozlohu přes dva hektary, cestující mají k dispozici dvě odbavovací haly.

Autoři | Foto Desingmag

Štítky ČR, nehoda, úmrtí, Hradec Králové

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Sabina Bálková

Nerada bych se někoho zastávala, ale mnohokrát jsem se stala svědkem toho, že se najdou cestující, kteří někam spěchají, vběhnou tam bez jediného ohlédnutí, zda nejede nějaký autobus. Naposledy minulý týden ve čtvrtek. A jestli jezdí autobusy rychle po Terminálu, tak se z velké části jedná o MHD.

pondělí, 8. června 2020, 15:46

Dominika Šnejdrová

Minulý rok mne v těhotenství na tomto přechodu málem také srazil autobus. O to více mne mrzí, že jsem to tenkrát nenahlásila!

čtvrtek, 4. června 2020, 10:48

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.