Počasí dnes29 °C, zítra25 °C
Středa 19. června 2024  |  Svátek má Leoš
Bez reklam

Ve Špindlerově Mlýně začíná velký úklid po zimě, každé ruce se hodí

Každé ruce navíc se hodí. To je heslo akce Zelený Špindl. Během dneška a tohoto víkendu budou dobrovolníci sbírat odpadky po dlouhé zimě. Organizátoři doufají, že se zapojí nejen místní, školáci, učitelé, zaměstnanci skiareálů, ale také ubytovaní v hotelech a pensionech.

Dobrovolníci vyfasovali dneska dopoledne u dolní stanice lanovky Medvědín pytle a rukavice a vyrazili čistit Krkonoše od odpadků. Celý den mají k dispozici občerstvení a lanovka na Medvědín pro ně jezdí zdarma. "Pojďme společně uklidit a pomoct krásné krkonošské přírodě zbavit se odpadků po zimě," vyzývají na organizátoři na webových stránkách.

Úklid bude probíhat i zítra a v neděli. Kromě sbírání odpadků se účastníci akce mohou těšit také na workshopy na téma třídění odpadů. Pro všechny účastníky akce budou k dispozici pomůcky na sbírání odpadu, občerstvení a hodnotné ceny za nasbíraný odpad. Akce bude probíhat za každého počasí.

Ohodnoť článek

Foto skiareal.cz

Štítky Špindl, zelený, úklid, akce, Krkonoše, ČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Ve Špindlerově Mlýně začíná velký úklid po zimě, každé ruce se hodí  |  Zprávy  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.