pondělí 30. listopadu 2020 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "Špindl"

Silvestr v Krkonoších? Pro hotely zbožné přání, plní se však velmi pomalu

Hoteliéři v největším krkonošském středisku Špindlerův Mlýn věří, že o tradiční vrchol sezony, kterým je silvestrovský týden, kvůli epidemii koronaviru nepřijdou. Obavy mají zejména z toho, že nepřijede zahraniční klientela. Zatím je obsazenost...

Skiareály na východě Čech už zasněžují

Skiareál Špindlerův mlýn, Ski Máchovka Nová Paka, Ski Centrum Říčky nebo Deštné – tady všude jsou už sněžná děla v plném provozu. Jak přesně ale bude letošní lyžařská sezona vypadat, je kvůli pandemii koronaviru zatím nejisté.

Děti z dětských domovů pojedou na hory. Ozdravné pobyty jim zaplatí Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj vyčlenil půl milionu korun, za které pošle děti ze sedmi dětských domů na ozdravné pobyty na horách. Celkem půjde o zhruba dvě stovky dětí, které pojedou ve dvou turnusech od poloviny listopadu do Vánoc.

Lanovky v Krkonoších jsou tento týden mimo provoz. Kabinka na Sněžku nepojede do prosince

Od pondělí jsou některé lanovky v Krkonoších mimo provoz. Pěšky tak musí turisté například na Sněžku, Medvědín nebo Černou horu. Většina lanovek projde pravidelným servisem před zimní sezónou.

Silný vítr zastavil horní úsek kabinové lanovky na Sněžku

Silný vítr dnes zastavil horní úsek kabinové lanovky z Pece pod Sněžkou na Sněžku. Spodní úsek lanovky z Pece na Růžovou horu zůstal v provozu. Z Růžové hory to je na vrchol Sněžky pěšky 2,5 kilometru. Lanovka na Sněžku může jezdit do rychlosti...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Špindl"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Špindl"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.