Přes léto projde zimní stadion ve Dvoře Králové rekonstrukcí. Dostane nová světla i zvuk

Radnice ve Dvoře Králové nad Labem se přes prázdniny pustí do oprav a modernizace zimního stadionu pod Hankovým domem. V současné době už se pracuje na opravě střechy. Je však třeba dodělat i nové LED osvětlení a nainstalovat modernější ozvučení. V něm se počítá i s novým zesilovačem nebo mixážním pultem.
„Vzhledem k tomu, že se podařilo ušetřit finanční prostředky, které byly vyčleněny na výměnu osvětlení, rozhodli jsme se tyto peníze použít a na zimní stadion pořídit i nové ozvučení, po kterém sportovci i veřejnost dlouhodobě volají. Výrazně to přispěje k větší srozumitelnosti informací od hlasatele a zlepší se také podmínky například pro oddíl krasobruslení, který používá hudební produkci při svých vystoupeních,“ uvedl v tiskové zprávě místostarosta Vítězslav Šturma.
Za nový zvuk na zimním stadionu zaplatí radnice ve Dvoře Králové 725 tisíc korun, o které si řekla novopacká společnost ENIKA. Ta vyhrála veřejnou zakázku. Předpokládá se, že kompletně hotovo bude do konce letních prázdnin.
Jak hodnotíte tento článek?
Doporučujeme
ZprávyAuto si prorazilo cestu přes plot. Ve Svinarech skončilo na zahradě rodinného domu
ZprávyJaký bude konec prázdnin? Léto ještě neřeklo poslední slovo
ZprávyPo deseti letech čekání začne zítra v Teplických skalách stavba nového infocentra
Plzeňská Drbna











