Počasí dnes19 °C, zítra22 °C
Sobota 3. června 2023  |  Svátek má Tamara

V Trutnově na řidiče čekají komplikace. Město se pouští do jarních rekonstrukcí silnic

Se začátkem jara přichází i ideální příležitost na opravu silnic. Například v Trutnově se jich začne opravovat hned několik. Rekonstrukce na některých místech způsobí komplikace v dopravě.

Úplná uzavírka čeká na řidiče například v Polské ulici. V pondělí 3. dubna se začne opravovat úsek od železničního přejezdu až po křižovatku Voletinskou ulicí. 

„Jde o společnou investiční akci města a Ředitelství silnic a dálnic. Město zde buduje nový chodník, ten stávající rekonstruuje a také instaluje autobusové zastávky. ŘSD opravuje povrch vozovky. Náklady města na tuto investiční akci, když k letošnímu rozpočtu připočteme částku z loňska, činí 13,5 milionu korun,“ říká v tiskové zprávě David Jelínek z odboru rozvoje města.  

Kromě toho trutnovská radnice plánuje i kompletní opravu Zámečnické ulice. Na tu vynaloží 4,5 milionu korun. „Pokračujeme v revitalizaci komunikací na sídlišti Šestidomí. V předchozích letech jsme kompletně opravili Železničářskou ulici a letos se zaměříme na Zámečnickou. Opravíme zde chodníky, povrch vozovky, odvodnění a kabely veřejného osvětlení,“ uvádí v tiskové zprávě starosta Michal Rosa (ODS).  

Na komplikace řidič narazí například i v ulicích Na Záduší, Jaroslava Ježka nebo Rýchorské. Na všech těchto místech nechá město vyměnit a opravit kanalizace.  

Hodnocení článku je 46 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky ulice, chodník, rekonstrukce, oprava, plynovod, Trutnov, mezení, doprava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Založením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.