čtvrtek 2. prosince 2021 Blanka

MMA bojovník Dvořák z Hradce Králové podepsal novou smlouvu s organizací UFC

Český MMA zápasník David Dvořák podepsal novou smlouvu s elitní světovou organizací UFC, ve které si již připsal tři výhry. Devětadvacetiletý bojovník v muší váhové kategorii do 56,7 kilogramu to oznámil bez dalších konkrétnějších údajů v tiskové zprávě.

David Dvořák (* 5. června 1992 Hořice) je český profesionální bojovník ve smíšených bojových uměních (MMA). V březnu 2020 vstoupil do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship, kde jako první Čech vyhrál debutový zápas.

"Od UFC jsme chtěli novou smlouvu a podařilo se nám ji získat. Je skvělé, že mám na další roky dopředu jistou budoucnost,“ uvedl Dvořák s tím, že mu organizace vyšla vstříc a splnila jeho podmínky.

"Vyjednávání s organizací bylo úplně v pohodě. Je vidět, že když člověk podává dobré výkony, tak s ním do budoucna počítají, mají s ním své plány, a proto jim vůbec nedělalo problém nám vyjít v některých věcech vstříc,“ řekl Dvořák.

Pod hlavičkou UFC se představil letos v květnu, kdy v Las Vegas za dvě minuty a osmnáct sekund porazil Juancamila Ronderose z Kolumbie. Loni v září porazil Američana Jordana Espinosu a v premiéře na body porazil Bruna Silvu z Brazílie.

Dvořák má na kontě aktuálně sérii šestnácti výher, naposledy prohrál v květnu 2012, v žebříčku váhové kategorie UFC mu patří jedenácté místo. "Máme novou smlouvu, teď si dáme pár dalších zápasů a jdeme pro titul,“ vyhlásil Dvořák, jenž by chtěl další zápas v organizaci absolvovat v prosinci.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto archiv Davida Dvořáka

Štítky Sport, sporty, bojové, UFC, Dvořák, Hradec Králové, Hořice, sport

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.