Počasí dnes9 °C, zítra10 °C
Středa 24. dubna 2024  |  Svátek má Jiří
Bez reklam

Zprávy

ODS, KDU-ČSL,Východočeši mají koalici pro krajské volby v Královéhradeckém

Zástupci ODS, KDU-ČSL, Východočechů s podporou VPM dnes v Hradci Králové podepsali koaliční smlouvu pro podzimní krajské volby v Královéhradeckém kraji. V programu bude klást důraz na rozvoj silniční sítě, zdravotnictví a sociální oblasti....

Archeopark Všestary zahájil sezonu. Představil expedici Monoxylon

Archeopark pravěku ve Všestarech na Hradecku dnes zahájil sezonu. Přišlo kolem 150 lidí, což správci archeoparku vzhledem k velmi chladnému počasí a dešti označili za dobrou návštěvu. V rámci programu pod názvem Cestou necestou se lidé dověděli...

Rumem se řidič propil ke třem promile, po nezdařilém pokusu o odparkování svého auta zmizel

Posilnil se rumem, sedl za volant, jenže mu nešlo vyjet z parkovacího místa, tak raději utekl. Policie ale alkoholem posilněného řidiče na Dobrušsku brzy vypátrala.

Na pěší zóně v Trutnově se objevily výstavní panely s historickými záběry

Na pěší zóně v Trutnově se objevila novinka, a to velké panely, které mapují třetí odboj v Královéhradeckém kraji. Podle trutnovské radnice tady budou k vidění skoro měsíc.

Hradec Králové pošle do Afriky přes dvě stě kol

Stovky lidí vyslyšelo apel hradecké radnice a přinesly kola, která už nepoužívají. Ty teď v rámci sbírky Kola pro Afriku poputují do Gambie. Podařilo se jich seskupit přes dvě stě.

Královéhradecký kraj podpoří malé prodejny na venkově. Pošle jim přes čtyři miliony

Královéhradecký kraj rozdělí další peníze malým prodejnám na venkově a obcích do tisíce obyvatel. O finanční podporu formou dotace mohli žádat samotní provozovatelé. Celkově má pro ně hejtmanství připravilo 4,2 milionu korun.

Z počátku týdne nenaměříme více než deset stupňů. Oteplovat se začne na víkend

První polovina týdne bude v Královéhradeckém kraji relativně chladná. Rtuť teploměru se nedostane nad deset stupňů Celsia. Oteplovat se začne až ke konci týdne, kdy se můžou průměrné teploty dostat ke 20 stupňům.

Dvůr Králové dokončil opravu bývalé ZŠ Komenského. Změnila se v administrativní budovu úřadu

Dvůr Králové nad Labem dokončil opravu budovy bývalé Základní školy Komenského v Komenského ulici. Z ní se teď stala moderní a bezbariérová administrativní budova městského úřadu. Samotná přestavba skončila už v únoru. Od té doby se pracovalo na...

Syn má poškozený mozek a nedožije se rána, řekli Tereze po porodu. Míša teď oslaví tři roky a mamince dává velkou sílu

V Golčově Jeníkově na Havlíčkobrodsku bydlí Tereza Novotná, která je maminkou téměř tříletého syna Michaelka. Narodil se v 38. týdnu těhotenství. Po jeho příchodu na svět to vypadalo, že jde o zdravého chlapečka. Tato idyla ale vydržela jen pár...

Tenisté budou mít v Náchodě-Bělovsi zbrusu novou halu

Srdce fanoušků tenisových dvorců v Náchodě-Bělovci zaplesá. Stavět se tady bude nová tenisová hala. Staveniště už bylo předáno stavební firmě.

Zprávy  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.